Pagrindinis > JUOKIS‘ 2016 – KYBARTUOSE IR VILKAVIŠKYJE

JUOKIS‘ 2016 – KYBARTUOSE IR VILKAVIŠKYJE

AFISA-spalv-vert-bendra

Balandžio 10 d., sekmadienį,  13 val.  Kybartų kultūros centre , o  17 val. Vilkaviškio kultūros   centre vyks  humoro šventė  JUOKIS‘ 2016. Naujas programas rodys  dzūkai ir suvalkiečiai.

Dzūkijai atstovaus net  keturi  kolektyvai. Legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vad. Birutė Vanagienė)   pristatys naują TV laidą  „Diagnozė – pensininkas“ . Čia  juokiamasi  iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių santykių, iš   savanaudiškumo , sumaterialėjimo. Be  kitų  artistų,  žiūrovus vėl džiugins  populiarusis  kaimietės  Apolonijos ir  miestietės Kunigundos duetas. Lazdijiečiai  išsiskiria originaliais scenarijais, aštriu, bet  geranorišku humoru.

Du puikūs kolektyvai atvyks iš Varėnos rajono. MTV iš Matuizų (vad. Irena Čeplikienė) – tai trys ugningos moterys. Dabar jos taps „šauktinėmis“. Kausis ir už Lietuvą, ir už savo garbę bei orumą. SPANGUOLĖ  iš  Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė)  programoje „Daktarai “  ironiškai žvelgs  į  netikusius gydytojų ir pacientų santykius, signalizuos apie kitas visuomenės ligas. Abu šie kolektyvai žavi temų aktualumu,  raiškia, šaržuota vaidyba, skambia dzūkų  tarme.   

Estrados teatras SPRIGTAS iš Alytaus rajono (vadovė Irena Abromavičienė ) – seniausias humoro kolektyvas Lietuvoje, gyvuojantis jau šeštą dešimtmetį. Scenoje  jie „kasdienes istorijas“ pavers  smagiu šou. Kaip ir dera estrados teatrui, programoje gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.

Suvalkiečių  garbę gins „02“  iš  Vilkaviškio policios  komisariato (vadovas Vitalijus Šidiškis). Tai vienintelė šalyje humoro grupė, kurioje  juokauja vien pareigūnai. Programoje  „Gyveni – ir mokaisi“  jie primins , kad klysti – žmogiška. Tik nevalia pasilikti toje klaidoje…

Koncertuose  dalyvaus  humoristas   Vaclovas  Vičius  iš Vilniaus, kuris  dovanos  ironiškų epigramų puokštę.

Taigi, juoko bus ne tik daug, bet  ir  įvairaus. Šventės  rengėjai  tikisi,  kad  žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog suvalkiečiai yra ne tik taupūs, bet ir linksmi žmonės. Tuo labiau, kad bilieto kaina – tik 3 eurai.  JUOKIMĖS KARTU!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.