Pagrindinis > „Visur su knyga“

„Visur su knyga“

Bibliotekoje – fotografijų konkursas mėgėjams ir profesionalams „Visur su knyga“

plakatas

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centre organizuojamas fotografijų konkursas „Visur su knyga“.

Fotografijos mėgėjai ir profesionalai kviečiami parodyti kur ir su kuo skaitomos knygos, kiek jų paimama iš bibliotekos, koks yra „knygos laisvalaikis“, kokie yra knygų skaitytojai…

Šis konkursas yra skirtas Nacionalinei bibliotekų savaitei, kuri šiais metais skelbia jog „tu esi biblioteka“. Fotografijos papuoš Bibliotekos Multicentro ekspozicijų erdvę, o jas galės išvysti kiekvienas bibliotekos lankytojas.

Tu esi biblioteka. Tu gali ją keisti. Kurkime biblioteką kartu!

Trumpos taisyklės:

  • Autorius konkursui gali pateikti iki 3 fotografijų, kurias siunčia el. paštu multicentras@marvb.lt iki balandžio 20 d., priskirdamas jas vienai iš kategorijų – profesionalai arba mėgėjai.
  • Visos konkursui pateiktos nuotraukos bus talpinamos Multicentro facebook.com paskyros albume, o komisijos atrinktos – eksponuojamos parodoje Multicentro ekspozicijų erdvėje (Vytauto g. 20, Marijampolė) nuo 2017 m. balandžio 24 d. iki 2017 m. gegužės 5 d.
  • Konkursui sudaryta vertinimo komisija išrinks 2 nuotraukas-laureates iš kiekvienos kategorijos (mėgėjų ir profesionalų), kurių autoriai bus apdovanoti.
  • Dalyvis privalo susipažinti ir atitikti konkurso nuostatus, kurie skelbiami marvb.lt.
  • Informacija tel. 8-343-91553

Daugiau informacijos ir konkurso nuostatai – Bibliotekos interneto svetainėje www.marvb.lt bei Multicentro Facebook.com paskyroje.

Gerda Matusevičienė

Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centras