Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Degučių turgavietė pasikeis iš esmės

Degučių turgavietė pasikeis iš esmės

R. Juknevičiaus gatvėje įsikūrusioje Degučių turgavietėje įsibėgėjant kapitalinio remonto darbams lankėsi Marijampolės meras Povilas Isoda, administracijos direktorius Karolis Podolskis ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė

„Iš gyventojų ne kartą esame sulaukę pastabų dėl turgavietės būklės. Prekybos paviljonai jau buvo prastos būklės, danga – suaižėjusi ir nepatogi, automobilių stovėjimo aikštelė – duobėta. Kadangi ši teritorija nėra savivaldybės nuosavybė, kalbėjomės su UAB „Degučių turgus“ direktoriumi dėl galimybių tvarkyti ir gerinti turgavietės infrastruktūrą. Džiaugiuosi, kad pavyko susitarti ir direktorius ėmėsi akivaizdžių veiksmų. Pasibaigus numatytiems darbams turgavietė bus ne tik patogi prekybininkams, bet ir patraukli viešoji erdvė, kuri puoš šią miesto dalį“, – sako savivaldybės meras Povilas Isoda.

Pasak turgavietės direktoriaus Jono Kvederio, per 20 metų veikianti turgavietė jau reikalavo pokyčių ir atnaujinimo. Ir iš tiesų, estetinis turgavietės vaizdas pasikeis iš esmės, bus atnaujintos lauko prekybos vietos, sutvarkytas dengtas turgaus paviljonas, kapitalinis remontas laukia ir administracinio pastato. Taip pat bus įrengtas įvažiavimas į turgavietę iš R. Juknevičiaus gatvės pusės, bus sutvarkyta aplinka, įrengti mažosios architektūros elementai.

Kapitalinio remonto darbai turėjo prasidėti kur kas anksčiau, tačiau pasaulį užklupusi pandemija sutrikdė visus planus. Nors planai koregavosi, turgavietės direktorius tikisi, kad dalis darbų bus atlikta dar šiais metais ir prekybininkai galės prekiauti naujose prekybos vietose.

Klinkerinės plytelės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE