Pagrindinis > Naujienos > 10-oje Vaikų dienos centrų sueigoje – Velykų papročiai ir jubiliejus

10-oje Vaikų dienos centrų sueigoje – Velykų papročiai ir jubiliejus

 

Balandžio 20 d. Marijampolės Sūduvos gimnazijos salėje vykusioje 10-ojoje Vaikų dienos centrų sueigoje „Šv. Velykų papročiai ir tradicijos“ ne tik prisiminta, kaip švenčiama ši didžioji pavasario šventė konkrečiuose šalies regionuose, bet ir pasveikintas „Gelbėkit vaikus“ Degučių vaikų dienos centras, minintis savo veiklos 10-metį. Tradicinio renginio globėja – Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorė Daiva Pankauskienė džiaugėsi, kad artėjant vadinamoms Vaikų Velykėlėms šis renginys kasmet pritraukia tokį gausų būrį dalyvių iš savivaldybės teritorijoje veikiančių vaiko dienos centrų. Ji prisipažino, kad prieš dešimt metų siūlydama idėją surengti centrams po Velykų gražią sueigą nesitikėjo tokio populiarumo.

Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius pasveikino sueigos dalyvius ir ypatingai padėkojo 10-metį egzistavimo švenčiantį Degučių vaikų dienos centrą ir jo vadovę Ramutę Reginą Lepšienę. Taip jau sutapo, kad S. Valančius šiuo metu yra ir Marijampolės apskrities LIONS klubo prezidentas, o šis klubas jau ne vienerius metus materialiai padeda minėtam centrui. Ir šį kartą klubo vyrai nepamiršo įteikti Degučių vaikų dienos centrui jubiliejinės dovanos, bet tą padarė dar iki sueigos.

Smagią sueigą, kurioje kiekvienas vaiko dienos centras prisistatė ir pademonstravo parengtą trumpą programėlę, kurioje dėstė Velykų papročius Suvalkijoje, Dzūkijoje, Vilniaus krašte ar lietuvių gyvenamoje Lenkijos teritorijoje, rėmė ir Mantingos labdaros ir paramos fondas. Jo vadovė Nijolė Daukšienė kiekvienai komandai įteikė saldžių dovanų.

Renginyje dalyvavo ir Marijampolės savivaldybės mero padėjėjas Albinas Mitrulevičius, Savivaldybės tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, Marijampolės apskrities LIONS klubo narys Juozas Bartaškevičius, Degučių seniūnė Valda Rėklienė, Savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus darbuotojai. Smagią nuotaiką svečiams ir dalyviams padėjo kurti Sūduvos gimnazijos folkloro ansamblis „Klevelis“ su vadove Danute Kleviene priešakyje.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE