Pagrindinis > Naujienos > Akmenynų seniūnijoje – nuotaikinga šventė

Akmenynų seniūnijoje – nuotaikinga šventė

 

Rugpjūčio 14 d. visus susirinkti ir pabūti drauge kvietė Akmenynų krašto šventė – Šv. Roko atlaidai. Prieš prasidedant šv. mišioms kraštiečiai ir svečiai buvo kviečiami apsilankyti šiais metais atnaujintame Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinėje mokykloje įsikūrusiame Kalvarijos savivaldybės Akmenynų pagrindinės mokyklos ir krašto istorijos muziejuje. Jame glūdi ilgametė šios švietimo įstaigos istorija, gausu fotografijų, leidinių ir daiktų, liudijančių ne tik apie mokyklos, bet ir Akmenynų krašto gyvenimą.

Šv. Mišias Akmenynų bažnyčioje aukojo Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikos klebonas kun. Andrius Šidlauskas. Jis parapijiečiams linkėjo santarvės, susikaupimo ir pakantumo vieno kitam.

Šventė, kurią vedė Akmenynų laisvalaikio salės kultūros darbo organizatorė Vilma Zdanienė persikėlė prie Akmenynų pagrindinės mokyklos. Šventės dalyvius sveikino Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis ir administracijos direktorė Jurgita Čerkauskienė. Meras pasidžiaugė iškilmingomis mišiomis, gražia Šv. Roko atlaidų procesija ir linkėjo sėkmės bendruomenės veikloje bei išmintingumo priimamuose sprendimuose. Nusipelniusiems Akmenynų seniūnijos gyventojams buvo įteiktos mero padėkos. Švente džiaugėsi ir Akmenynų seniūnė Danguolė Sinkevičienė, kuri dėkojo visiems bendruomenės nariams kartu ir kiekvienam atskirai. Seniūnė dovanas įteikė gražiausių seniūnijos sodybų šeimininkams, o savo pačios darytas fotografijas dovanojo akimirkose įamžintiems žmonėms.

Po oficialiosios šventės dalies scenoje pasirodė Jusevičių satyros ir humoro grupė „Babcės“ (vad. Danutė Giedraitienė), kuri pasirodymams vieną po kitos kvietė kapelas, Akmenynų liaudiškos muzikos kapelą (vad. Vilma Zdanienė), Bijotų liaudiškos muzikos kapelą „Bijotaičiai“ (vad. Stasys Buginis ir Kristina Mizgirdienė), Būdviečio liaudiškos muzikos kapelą „Svaja“ (vad. Zina Barkauskienė). Galiausiai vakaro kulminacijoje siautė grupė „Antikvaras“ (vad. Andrius Radzevičius).  Besišypsantys žmonės šventės sūkuryje sukosi tol, kol netilo muzika.

Aistės Lenkauskaitės nuotraukos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE