Pagrindinis > Naujienos > Kalvarijos gimnazijos „Vikingų“ komanda debiutavo respublikiniame konkurse ,,Jūrų keliais“

Kalvarijos gimnazijos „Vikingų“ komanda debiutavo respublikiniame konkurse ,,Jūrų keliais“

Balandžio 28 d. Kalvarijos gimnazijos II-IV klasių mokinių komanda (Dominykas Nemura, Evelina Maziliauskaitė, Gytis Palionis, Aivaras Monkus, Karolis Kalvaitis, Elmas Žemaitis, Mantas Juška, Norbertas Snapkauskas) pavadinimu „Vikingai“ pirmą kartą dalyvavo respublikiniame konkurse ,,Jūrų keliais“.

Šiam konkursui mokiniai labai atsakingai ruošėsi: mokėsi atlikti teorines užduotis, rišti jūrinius mazgus ir įvardinti jų pavadinimus. Buvo išmokta ir labai vertingų dalykų, t.y. kaip reikia tinkamai tvarstyti žaizdas ir teisingai atlikti dirbtinį kvėpavimą. Paruoštą namų darbų užduotį –filmuką gimnazijos dalyviams pavyko nusiųsti patiems pirmiesiems.

Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje devintą kartą vykusiame konkurse komandos nariams Dominykui, Elmui, Evelinai ir Aivarui teko paplušėti gelbstint dūstantįjį dūmų labirinte. Kitiems teko nerti į vandenį, o iš jo visiems sulipti į plaustą. Džiugu, jog šioje rungtyje kalvarijiečiai buvo pirmieji. Nuopelnai už šioje rungtyje užimtą lyderių poziciją atiteko Mantui, Norbertui, Karoliui ir Gyčiui. Pirmąją vietą komanda užėmė ir navigacijos užduotyje, kurioje prie laivo valdymo stojo kapitonas Dominykas, atsakingai vairavo Mantas, o puikiai ir laiku laivą sustabdė Karolis. Komandos nariai stengėsi ir virvės traukimo rungtyje, tačiau čia teko nusileisti stipresniems varžovams.

Kalvarijos gimnazijos „Vikingai“ debiutavę konkurse puikiai pasirodė ir tikisi didesnės sėkmės sulaukti kitais metais plaukiant „Jūrų keliais“.

Kalvarijos gimnazijos Ugdymo karjerai koordinatorės,

socialinės pedagogės Renatos Vaitulionienės

informacija ir nuotrauka.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE