Pagrindinis > Kitos temos > Beveik rimtai > Apie nervus pjaustančius lipdukus

Apie nervus pjaustančius lipdukus

 

…Kai paskambinau „Mūsų savaitės“ redaktorei ir išliejau visą širdgėlą apie prekybos centruose prie pirkinių kreivai, šleivai klijuojamus sunkiai nuplaunamus įvairius lipdukus, apsiraminau, bet kai priėjau prie vonelės, kur antra savaitė mirksta nauji stalo įrankiai, kurių negalėjau panaudoti per savo jubiliejaus pokylį dėl nenuplaunamų etikečių, nervai vėl praėjo degti kaip seno „žigulio“ sankaba.

Antra savaitė gadinu savo depresinę nervų sistemą dėl tų nelemtų nenuplaunamų lipdukų košmaro. Bandžiau skambinti į įvairias institucijas, kad padėtų išspręsti šią problemą. Atsakymas buvo visur neigiamas su… pasiūlymu kreiptis į Ūkio ministeriją, supratau, – į Vėsaitę. Bet kad ir ji pati apklijuota visokiom etiketėm… Na, ji nusiplaus, kaip nusiplauna visi seimūnai… Nejučia mintys giliau lindo į politiką. Ir vis per tuos lipdukus! Mąsčiau: aukščiausiuose „ešelonuose“ turime vieną itin „kietą“ vyruką – Aplinkos apsaugos ministrą. Jis gi galėtų prekybininkams už kokią 100000 Lt „premiją“ rekomenduoti ekologiškus lengvai nuplaunamus klijus lipdukams. „Gerai sumąsčiau“, – pagyriau save ir visiškai nusiraminau. Ypač tuomet, kai suvokiau girdėtos istorijos apie vilką, su visa grandine iš vieno prekybos šulo kiemo išsinešusį šunį į mišką, prasmę – matyt, dėl neatplėšiamai priklijuotos blogo vilkų įvaizdžio etiketės. Ne kitaip!

Susitvarkiau savo nelemtus stalo įrankius ir jau mąsčiau juos išbandyti prie pietų stalo, nagi žiūriu: peilis prie peilio prilipęs! Na, kad peilis prie šakutės būtų prilipęs, suprasčiau (nors šiais laikais jau niekas nestebina)… Gerai, kad Gražulis to nepamatė – negi jis supras, kad vaivorykštė čia niekuo dėta: tai tik nervus pjaustantys lipdukai…

Albinas SELMISTRAITIS

3 komentarai(-ų) “Apie nervus pjaustančius lipdukus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE