Pagrindinis > Dėmesio! > Artėja vėlinės – policija stiprina patruliavimą ir linki saugių kelionių

Artėja vėlinės – policija stiprina patruliavimą ir linki saugių kelionių

 

Lapkričio 1 d. minėsime Visų Šventųjų dieną, Vėlines. Daugelis žmonių jau šį savaitgalį lankys artimųjų kapus, dėl to transporto priemonių srautai, palyginti su įprastomis dienomis, bus gerokai intensyvesni visuose šalies keliuose. Policija, atsižvelgdama į tai ir siekdama tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, eismo dalyvių saugumą, teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų prevenciją, skirs maksimalias policijos pareigūnų pajėgas dirbti gatvėse ir keliuose. Ypatingas dėmesys bus skirtas patruliavimui prie kapinių, kur pareigūnai daugiausia dėmesio skirs saugaus eismo priežiūrai, tinkamam eismo reguliavimui, kad nesusidarytų transporto priemonių spūstys ir taip būtų išvengta žmonių nepasitenkinimo.

Bus organizuojami patruliavimai prie kapinių, pasitelkiant policijos rėmėjus, kitus pilietiškus bendruomenės narius. Pareigūnai stengsis padėti žmonėms lengviau pasiekti artimųjų kapus. Prireikus, policijos pareigūnai teiks visokeriopą pagalbą asmenims, vykstantiems lankyti artimųjų kapų, atkreips vairuotojų ir kitų eismo dalyvių dėmesį į eismo sąlygas. Ypatingas dėmesys bus skiriamas į eismo sąlygas, kultūringą (mandagų) vairavimą, tvarkingą automobilių statymą.

Policija kartu įspėja gyventojus pasirūpinti savo turto sauga: nepalikti automobiliuose vertingų daiktų, išlipus iš jų – užrakinti, išvykstant iš namų, nepalikti atidarytų langų, užrakinti duris, paprašyti kaimynų, kad pasidomėtų, ar svetimi (įtartini) asmenys nesidomi paliktu butu (namu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE