Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Atrinktas UAB „Marijampolės butų ūkis“ direktorius

Atrinktas UAB „Marijampolės butų ūkis“ direktorius

Nuo balandžio 3 d. UAB „Marijampolės butų ūkis“ vadovaus naujas direktorius. Į šias pareigas iš 5 kandidatų atrankos būdu atrinktas Vytautas Jašinskas. V. Jašinskas dirbęs Marijampolės pataisos namuose Socialinės reabilitacijos skyriaus būrio viršininku, UAB „Maxima LT“ regiono apsaugos vadovu, vėliau UAB „Loganas“ regiono apsaugos vadovo pareigose. Jo veiklos sritis buvo darbuotojų darbo organizavimas, veiksmų sudarymas, prevencinių priemonių taikymas, darbuotojų atranka ir ugdymas ir kt. V. Jašinskas yra baigęs Kauno technologijos universitetą – čia įgijo organizacijų vadybos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Kandidatas į direktoriaus pareigas pateiktame metų veiklos plane numatė 10 veiklų, kurias prioritetine tvarka stengsis įgyvendinti. Tai veiklos efektyvinimas, darbo užmokesčio kaštų taupymas, procesų optimizavimas ir efektyvinimas, paslaugų kokybės užtikrinimas, bendrovės įvaizdžio stiprinimas, darbuotojų veiklos vertinimas, kompetencijos kėlimas, ugdymas; aptarnavimo sistemos sukūrimas, e-paslaugos, klientų aptarnavimo linija, efektyvus problemos ar paslaugos išsprendimas, teikiamų paslaugų plėtra, skolų ir įsipareigojimų vertinimas, nuostolingų funkcijų, paslaugų peržiūra ir problemų išgryninimas.

 Viešųjų ryšių tarnyba

Komentaras “Atrinktas UAB „Marijampolės butų ūkis“ direktorius

  1. Citata: “Niekada nebuvau įtraukta į jokius ALF darbuotojų ir net ekspertų sąrašus, taigi „Sorošo išlaikytine“, matyt, tapau tik dėl parengtų projektų, kuriuos teikėsi šis fondas finansuoti. Pasirodo, kad tai ir yra bendradarbiavimas su KGB! Jokios problemos. Jei nebendradarbiavote, tai reikia V.Tomkų paduoti į teismą ir prisiteisti moralinę žalą. Teisme sužinosite, kokiu FAKTINIU pagrindu ten atsidūrėte. Be faktinio pagrindo niekas negali Jūsų padaryti įtariamąją. O tuomet ir atsiranda moralinė žala, jeigu nėra faktinio pagrindo. Kaip su tuo A.Anušausku, aiškiai, be jokių “įtarimų yra apkaltintas ir iškviestas į dvikovą. Turėtų pakelti tą pirštinę. Jei nepakels, tai šimtaprocentins kgbistas, o tai reiškia NEGALI BŪTI SEIME. Jau vien tik vieno šito kadro išryškinimas pateisina parašų skelbimą. Kaip vertinu Jūsų šias pastangas? Vertinu, kaip siekį sumenkinti tų sąrašų svarbą. Visiškai suprantu, kad V. Tomkus iš principo negali žinoti kgb visų sąrašų. Tai parodo, kad dalį jų siekiama išeliminuoti, kad nauja kgbistų banga paimtų valdžią. Tai yra viso labo kgb klanų kova ir taip buvo visą laiką. Ten vienybės taip pat niekada nebuvo ir NEBUS. Galite organizuotis į grupes ir duoti į teismą poną Tomkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite