Pagrindinis > Naujienos > Atsisveikinta su LDK Vytenio bataliono vadu

Atsisveikinta su LDK Vytenio bataliono vadu

 

Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys sausio 20 d. dalyvavo Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono, dislokuoto Marijampolės mieste, vado mjr. Rimvydo Balinsko atsisveikinimo ir kovinės vėliavos perdavimo ceremonijoje. Iškilmingoje rikiuotėje vadas atsisveikino su bataliono kariais ir darbuotojais bei perdavė bataliono vėliavą Logistikos valdybos vadui plk. ltn. Ramūnui Baronui. Ceremoniją stebėjo dalinių vadai, Marijampolės sukarintų struktūrų vadai, dvasininkai, miesto bendruomenės atstovai.

Kreipdamasis į ceremonijos dalyvius ir svečius Logistikos valdybos vadas R. Baronas pagyrė batalioną už gražias tradicijas, glaudžius ryšius su vietos bendruomene. „Tai bataliono vadų, karių ir savivaldos nuopelnas“, – teigė jis. Jis padėkojo nuo 2015 m. Vytenio batalionui vadovavusiam mjr. R. Balinskui už gerai vykdytas vado pareigas ir įteikė Lietuvos kariuomenės medalį „Už pasižymėjimą“ – bronzos spalvos Gedimino stulpus. Su batalionu atsisveikinantis vadas savo padėkos žodžius skyrė bataliono kariams ir darbuotojams už bendradarbiavimą. Batalione gyvuoja originali tradicija perimančiajam vado pareigas perduoti kardą – kario jėgos ir pergalių simbolį. Tai buvo iškilmingai atlikta ir šįkart.

Su batalionu atsisveikinęs mjr. R. Balinskas tarnybą tęs Logistikos valdybos vadovybės štabo viršininko pareigose. Jam greitu laiku bus suteiktas pulkininko leitenanto laipsnis. Bataliono vado funkcijas laikinai vykdyti paskirtas bataliono štabo viršininkas mjr. Virginijus Kleponis.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE