Pagrindinis > Naujienos > Baikerių sezono atidarymas

Baikerių sezono atidarymas

Praėjusį savaitgalį Marijampolės miesto gatves užtvindė baikeriai. Per žiemą puošę, blizginę savo motociklus, džiūgaudami jie rinkosi į baikerių sezono atidarymo šventę, kurią jau ne vienus metus organizuoja Marijampolės baikerių klubas ,,Siena“. Šis klubas, įkurtas 1998 metais, šiuo metu turi 30 oficialių narių, klubo prezidentas – Heraldas Kalesevičius. Marijampolės baikerių klubas turi ir savo nuosavą roko grupę „Squirrels with swords“, koncertuojančią visuose klubo renginiuose. 

Šeštadienį 14 val. 114  motociklų  Rasos gatve pajudėjo miesto centro link. Lydimi policijos automobilių, apsukę apie miestą keletą garbės ratų, motociklininkai pasuko Vaiko tėviškės namų link. Avikilų kaime baikerių nekantraudami laukė Vaiko tėviškės namų ir Marijampolės globos namų ,,Putinas“ auklėtiniai. Klubas ,,Siena“ jau ne vienus metus džiugina šių namų gyventojus: organizuoja įvairius konkursus, dovanoja vaikams dovanas, na, o svarbiausia – švenčių metu baikeriai visus norinčius  pavežioja savo galingais motociklais.

Taip buvo ir šįkart: Vaiko tėviškės namų ir globos namų ,,Putinas“ auklėtiniai džiūgavo išvydę ilgą motociklininkų koloną. Pasveikinęs visus susirinkusius, klubo prezidentas Heraldas  apdovanojo piešinių konkurso ,,Mano svajonių motociklas“ nugalėtojus. Netrukus vaikai, apžergę galingus plieninius žirgus, suko ratą po rato, nenorėdami nulipti nuo motociklų. Atsisveikinę baikeriai išskubėjo į Marijampolę, kur jų laukė šventės tęsinys: įvairios rungtys, koncertas, linksmybės.

Mes, marijampoliečiai, linkime baikeriams gero kelio ir gero vėjo!

Stefanija NAVICKIENĖ

Autorės nuotraukose – baikerių sezono atidarymo akimirkos.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE