Pagrindinis > Dėmesio! > Balandžio pabaigoje „Kauno valstybinis lėlių teatras“ ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Marijampolės kultūros centru

Balandžio pabaigoje „Kauno valstybinis lėlių teatras“ ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Marijampolės kultūros centru

 

Šio bendradarbiavimo tikslas – simboliškas teatro sugrįžimas prie ištakų: 1958 m. Marijampolėje dramos teatro aktorių – Valerijos ir Stasio Ratkevičių iniciatyva prasidėjo kūrybinė Kauno valstybinio lėlių teatro kelionė, o mūsų mažiesiems – pažintis su įvairiapusiu lėlių scenos meno pasauliu.

Pirmoji viešnagė-spektaklis „Šeimynėlė iš Didžiosios girios” įvyks 2016 m. balandžio 27 dieną Marijampolės kultūros centro žiūrovų salėje, į kurią sugužės smalsūs, linksmi ir pašėlę Kaukučiai, kurie yra labai panašūs į mus, o rytas Kaukų šeimoje niekuo nesiskiria nuo žmonių įprastos šeimos rutinos. Tai nuotaikinga ir žaisminga pasaka apie ne tik kupinus neribotos laisvės vienos dienos nuotykius Didžiojoje girioje, kuriuos patiria vaikai-Kaukučiai, bet ir jų gražiausias pareigas, tai – atsakomybę rūpintis kitais, mažesniais, silpnesniais ir nuo kitų priklausomais.

2016 m. numatyta atvežti tris, daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukiančius pastatymus iš Kauno lėlių teatro repertuaro, unikalią, po visą šalį keliaujančią Lėlių muziejaus ekspoziciją bei edukacinį spektaklį „Peliuko pasakų dirbtuvėlė“.

Laukiame Jūsų Kauno valstybinio lėlių teatro spektakliuose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE