Pagrindinis > Dėmesio! > „Cukrinis festivalis 2021“ – kultūros, meno ir sporto renginiai, akcijos, koncertai kiemuose ir miesteliuose, sveikinimai aikštėse ir iš dangaus!

„Cukrinis festivalis 2021“ – kultūros, meno ir sporto renginiai, akcijos, koncertai kiemuose ir miesteliuose, sveikinimai aikštėse ir iš dangaus!

Gegužės pabaigoje Marijampolė pasitiks tradicinę miesto šventę „Cukrinis festivalį“, kuriam jau paruošta jungtinė kultūrinė, meninė, pažintinė ir sportinė programa.

Nors tradicinio didžiulio miesto šventės šurmulio šiais metais dėl karantino neplanuojama, tačiau karantinas tikrai nesukliudys švęsti.

Pasak „Cukrinio festivalio 2021“ programos parengimą koordinuojančio savivaldybės mero pavaduotojo Artūro Visocko, šių metų miesto šventė vėl bus kitokia, bet kai susijungia kultūros, sporto ir švietimo įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, kūrėjai, kurie pasiruošę aktyviai dalyvauti ir nustebinti įvairiais pasirodymais ir maloniomis staigmenomis, miestiečiams ir miesto svečiams belieka laukti šventės, dalyvauti ir pajusti bendruomeniškumą, kūrybiškumą ir dalintis gera nuotaika.
„Cukrinį festivalį“ šiais metais ir vėl pasitinkame karantininiu laikotarpiu, tad ir įprastus marijampoliečių susibūrimus paskutinį gegužės savaitgalį pakeis daugybė gražių iniciatyvų ir koncertų, malonių staigmenų ir neeilinių pasirodymų. Įvairūs pasirodymai ir užsiėmimai šiemet ne tik pakvies saugiai apsilankyti įvairiuose renginiuose, sporto užsiėmimuose ir varžybose atvirose erdvėse, užsukti į parodas ir pasidomėti smagiomis akcijomis, edukacijomis ir ekskursijomis, bet ir nusikels į miesto kiemus bei keliaus į miestelius ir net dangaus platybes. Labai kviečiame marijampoliečius ir miesto svečius ar atsitiktinius keliautojus nelikti abejingiems kultūros ir sporto įstaigų, kūrėjų iniciatyvoms bei laikantis visų karantino reikalavimų įsilieti į „Cukrinio festivalio“ linksmybes, stebėti programas bei mėgautis pasirodymais. „Cukriniam festivaliui“ skirtų renginių galėsite pamatyti ir kultūros įstaigų, renginių organizatorių, savivaldybės „Facebook“ paskyrose. Karantinas nesugadins šventinės nuotaikos ir noro švęsti, nors ir kitaip. Žinoma, teks laikytis saugaus atstumo ir kitų neišvengiamų ribojimų, tačiau svarbiausia, kad mes ir vėl galėsime patirti buvimo kartu džiaugsmą. Dėliojami paskutiniai šventinių renginių programos akcentai: laukia daug įspūdingų reginių, gražių kultūrinių ir aktyvių sportinių renginių bei malonių staigmenų“, – teigė Marijampolės mero pavaduotojas Artūras Visockis
Susitiksime šventiniuose renginiuose
„Cukrinis festivalis 2021“ programa

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE