Pagrindinis > Dėmesio! > Dalyvauk konkurse „Žydinti Marijampolė“!

Dalyvauk konkurse „Žydinti Marijampolė“!

Vasaros lietui atgaivinus žalumą  ir  nuostabiai žydinčius gėlynus startuoja  konkursas „Žydinti Marijampolė“.

Pastebėkime aplink mus kuriamą grožį ir išrinkime gražiausiai gėlėmis fasadus ir balkonus bei aplinką gėlynais ir dekoratyviniais želdiniais papuošusius individualius namus, daugiabučių namų ir sodų bendrijas, įstaigas, įmones bei organizacijas.

Iki rugsėjo 20 d. kviečiame fotografuoti gėlynus, gėlių kompozicijas ar sukurtus papuošimus ir nuotraukas konkursui siųsti el. paštu komunikacija@marijampole.lt 

Konkursui siųsti: ne daugiau kaip 4-6 vieno objekto nuotraukas, kuriose būtų matoma  ne tik gėlynai, bet ir visa aplinkos, pastato ar teritorijos papuošto gėlėmis ar žydinčiais želdiniais estetika. Kartu su nuotraukomis pateikti objekto adresą ir kontaktinį asmenį, telefono numerį.

Balsuoti už labiausiai patikusius „žydinčius“ gėlynus, fasadus, balkonus ar teritorijas bus galima savivaldybės socialiniame tinkle „Facebook“ prie patikusios nuotraukos paspaudimu „patinka“ nuo rugsėjo 21 dienos iki rugsėjo 30 dienos.

Konkurso dalyviai vertinami pagal šias grupes:

  • ugdymo įstaigų;
  • įmonių;
  • įstaigų ir organizacijų;
  • daugiabučių gyvenamųjų namų;
  • sodų bendrijų;
  • individualių gyvenamųjų namų.

 Laimėtojai bus renkami atsižvelgus į bendruomenės balsus – „patinka“ paspaudimų prie nuotraukos socialiniame tinkle Facebook savivaldybės paskyroje skaičių ir Konkurso vertinimo komisijos balsus (vienodu santykiu).

Dalyvaukime ir dalinkimės „Žydinčia Marijampole“, tegul konkursas tampa gražia tradicija, skatinanti prisidėti prie savivaldybės aplinkos puoselėjimo!

Konkurso laimėtojų laukia dovanos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite