Pagrindinis > Naujienos > Darželinukų saugumui – virvės-atšvaitai

Darželinukų saugumui – virvės-atšvaitai

Marijampolės apskritiespolicija ir Marijampolės savivaldybėyra draudimo bendrovės „Gjensidige Baltic“ inicijuoto ilgalaikio projekto „Saugiai pereikime gatvę“partneriai. Antradienį, lapkričio 11 d.,ši draudimo bendrovė 5-iems vaikų darželiams padovanojo vadinamuosius „šimtakojus“ – virves-atšvaitus, specialiai pagamintus ir pritaikytus vaikams. Tai spalvinga, su integruotais atšvaitais bei žaismingais elementais ir rankenėlėmis virvė. Ji skirta saugiam visos grupės (24 vaikų) judėjimui už darželio ribų. Bendrovės atstovai tikisi, kad ir likusieji 7 Marijampolės vaikų darželiai dar šiemet gaus tokias dovanas.

Renginyje dalyvavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnės Raimonda Vizgirdienė ir Raimonda Smagurauskienė. Joskalbėjo, kad ikimokyklinukai jau gali suprasti pagrindines eismo taisykles, tad pareigūnės atkreipė tėvų ir pedagogų dėmesį: neišleiskime vaikų iš namų ar iš mokyklos be atšvaito, priminkime šviesoforo signalus, kalbėkimės apie tai, kur saugu pereiti kelią ir pan. Priminė, kad neatsargus elgesys kelyje – pagrindinė nelaimių, kuriose nukenčia vaikai, priežastis. Pernai per 10 mėnesių buvo sužeisti 577 nepilnamečiai, šiemet per tą patį laikotarpį – 572. 

Marijampolės savivaldybės vicemeras Sigitas Valančius išdavė paslaptį – šiemet lapkričio pabaigoje pagrindinė Marijampolės miesto Kalėdų eglė bus papuošta netradiciškai – atšvaitais. O per Trijų Karalių šventę visi eglės papuošimai-atšvaitai bus išdalinti miesto gyventojams.

„Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialo Marketingo skyriaus vadovas Vidas Gudonis kalbėjo, kad šiemet bus padovanota 100 virvių-atšvaitų darželiams iš 10-ties Lietuvos miestų, atrinktų pagal eismingiausias vietas. Darželius atrinkti padėjo projekto partneris Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

Marijampolės aps. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE