Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > „Daugiau policijos gatvėse“ – ne lozungas: „Mes likom sveikos ir gyvos“

„Daugiau policijos gatvėse“ – ne lozungas: „Mes likom sveikos ir gyvos“

 

Žmogui, patekusiam į keblią situaciją, visada norisi kuo greičiau sulaukti pagalbos. Ypač jei tenka balansuoti ant ribos – tiesiogine ar perkeltine prasme. Kai iškritus sniegui slidžiame kaimo kelyje tavo automobilis slysdamas pakimba ant sankasos, kai laikrodis rodo puse devynių vakaro, kai vilties, jog kažkas važiuos pro šalį, nėra daug, o pajudėti automobilyje baugu, nes, rodos, tik menkas judesys ir jis apvirs… Tuo metu pro šalį važiavęs automobilis sustoja. Tai prilygsta kone stebuklui.

Kalvarijos policijos pareigūnai, kaip tik tapę įvykio ne tik liudininkais, bet ir pagalbininkais, šio įvykio nesureikšmino – jau mėnesį dirba pagal naująjį veiklos modelį, kurio esmė – greitesnis reagavimas į įvykius, pagalba, dėmesys nukentėjusiems ir apskritai – daugiau policijos keliuose ir gatvėse.
Kad tai ne skambūs šūkiai, o realybė, įsitikino ir viena Kalvarijos savivaldybėje gyvenanti šeima. Ji dėkinga pareigūnams, kad vėlyvą, pirmąjį sniegą Suvalkijoje barstantį vakarą, ištikus bėdai, jie pirmieji buvo greta ir suteikė neatidėliotiną pagalbą.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariato vyriausieji patruliai Arūnas Lukoševičius ir Eimantas Bielys, apie 20.30 val., tarnybos metu, Kalvarijos sav. Jungėnų kaime pastebėjo nuo kelio šonu nuslydusį ir ant sankasos pakibusį automobilį – jis balansavo ant kairės pusės ratų ir galėjo bet kada apvirsti. Automobilyje sėdėjo moteris ir dvi mažametės mergaitės. Pareigūnai sustojo ir, įvertinę pavojingą situaciją, nedelsdami ėmėsi skubių veiksmų. Prilaikydami automobilį vienas iš vienos pusės, kitas iš kitos, kad jis neapvirstų, nurodė vairuotojai išlipti iš automobilio. Tuomet, vis dar prilaikydami automobilį, iškėlė galinėje sėdynėje sėdėjusias mergaites. Į įvykio vietą atvykęs moters vyras padėjo pareigūnams nustumti automobilį nuo sankasos ir saugiai išvairuoti jį į kelią. Šeima dėkojo pareigūnams už dėmesingumą ir pagalbą – jie saugūs ir sveiki galėjo tęsti kelionę toliau.

Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE