Pagrindinis > Regione > Kultūra > Festivalis „Kartų kaita“: tautinio šokio suvilioti

Festivalis „Kartų kaita“: tautinio šokio suvilioti

 

Festivalis „Kartų kaita“ jau penkioliktąjį kartą į šventinę sceną Marijampolė kultūros centre sukvietė didžiulį būrį šokėjų. Scenoje sukosi beveik 200 jaunų ir pagyvenusių, vaikų ir studentų, kuriuos tautiniu šokiu suviliojo choreografė Alina Kvietkauskienė.

„Kartų kaita“ – didžiulė tautinį šokį šokančių ir jį mylinčių šokėjų bei žiūrovų šventė,  į kurią gausiai susirenka  buvę  kolektyvų nariai  ir šokėjų artimieji, marijampoliečiai ir pasveikinti sugužėję svečiai.

Šių metų festivalyje netrūko ir staigmenų. Renginys prasidėjo ne koncertu, o energinga šokių repeticija. Tai žiūrovus ir nustebino, ir parengė smagiam koncertui, kuriame netrūko nei jaunatviško šėlsmo, nei išraiškingo šokių žavesio. Šių metų koncertą „Kartų kaita“ papuošė ir pačių mažiausių šokėjų šokis su mamomis ir tėveliais, kuris nepaliko nė vieno žiūrovo abejingo šio reginio grožiui ir nuoširdumui.

Choreografę Aliną Kvietkauskienę, Marijampolės muzikos mokyklos choreografijos skyriaus mokytoją metodininkę, tautinių šokių kolektyvų „Jotvingis“ ir „Javonėlis“ vadovę, išugdžiusią jau ne vieną šokėjų kartą, sveikino Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius.

„Festivalis „Kartų kaita“ rodo, kad didžiulė meilė tautiniam šokiui ir šokėjų noras sugrįžti šiam koncertui byloja, jog tautinis šokis jus vienija. Gražu matyti, kad visi kartu  ir po kelerių metų galite šokti tuos pačius šokius. Šios šventės brandumas ir žiūrovų gausa kiekvienais metais parodo, kad šokiui ir bendravimui amžius – ne kliūtis: kartu šokyje sukasi ir mažieji, ir suaugę. Visi jūs kasmet sugrįžtate, susirenkate, nes esate Alinos Kvietkauskienės tautiniu šokiu suvilioti“, – sakė direktorius S. Valančius.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite