Pagrindinis > Naujienos > Gal esate šių eismo įvykių liudininkas?

Gal esate šių eismo įvykių liudininkas?

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas įvykis, kuris įvyko 2021-01-17 apie 07.37 val. Marijampolės sav., kelyje 201 (Marijampolė – Kalvarija), netoli Gulbiniškių k. Eismo įvykio metu nenustatytos transporto priemonės vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, ir kliudė priešinga eismo juosta važiuojančią transporto priemonę „VW Crafter“ (valst. Nr. LBV 816) ir ją sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasitraukė pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Kitas tiriamas įvykis įvyko 2021-01-15 laikotarpiu nuo 07.00 val. ir 13.19 val. Marijampolėje Vilkaviškio g. 72A (PC IKI automobilių stovėjimo aikštelėje). Eismo įvykio metu nenustatytos transporto priemonės vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo, kad eismas būtų saugus, ir kliudė stovinčią transporto priemonę BMW (valst. Nr. GAB 505) ir ją sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasitraukė pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Dar vienas tiriamas įvykis įvyko 2021-01-13 apie 22.05 val. Marijampolės sav. Liudvinavo mstl. Vytauto g. 8. Eismo įvykio metu nenustatytos transporto priemonės vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepasirinko saugaus greičio, dėl to nesuvaldė vairuojamo automobilio ir kliudė stovinčią transporto priemonę „Opel Zafira“ (valst. Nr. KMK 146) ir ją sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasitraukė pažeisdamas Kelių eismo taisykles.                

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti  tel. (8 700) 65829.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE