Pagrindinis > Naujienos > Garbingą 100 metų jubiliejų šventė Kalvarijos socialinės globos namų gyventoja Bronė Šiaurytė

Garbingą 100 metų jubiliejų šventė Kalvarijos socialinės globos namų gyventoja Bronė Šiaurytė

Sausio 10-ąją Kalvarijos savivaldybės socialinių paslaugų centro Kalvarijos socialinės globos namų gyventoja Bronė Šiaurytė šventė 100 metų jubiliejų. Su šia gražia sukaktimi senolę pasveikino Kalvarijos savivaldybės meras Nerijus Šidlauskas ir Socialinių reikalų skyriaus vedėja Nijolė Silickienė, Kalvarijos parapijos klebonas Algirdas Žukauskas, viso kolektyvo ir bendruomenės vardu šilčiausius linkėjimus perdavė Kalvarijos savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė Oksana Vasiliauskienė ir pavaduotoja Neringa Kalvaitienė.

Sunku palinkėti ko nors žmogui, kuris nugyveno visą amžių ir yra sukaupęs gausios patirties bagažą. Meras džiaugėsi Bronelės ilgaamžiškumu, tvirtu charakteriu ir neprarastu humoro jausmu, linkėjo vidinės ramybės, pagarbos ir supratimo. Klebonas sutelkė visus bendrai maldai ir palaiminimui, pabrėždamas, kad senatvė yra Dievo dovana ir svarbu, kad nugyventi metai būtų prasmingi.

Globos namų kolektyvo dovana Bronelei – Jungėnų kultūros namų kapelos „Jungvala“ (vad. Birutė Zavistauskienė) gyvas pasirodymas su gražiausiomis dainomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE