Pagrindinis > Naujienos > Į Marijampolę parkeliavo net dvi „Auksinės krivūlės“!

Į Marijampolę parkeliavo net dvi „Auksinės krivūlės“!

Marijampolės savivaldybės šių metų triūsas rugsėjo pabaigoje Vilniuje vykusiuose „Auksinės krivūlės“ apdovanojimuose įvertintas net dviejose nominacijose. Marijampolės savivaldybė apdovanota „Už didžiausią indėlį į susisiekimo infrastruktūros projektus“ ir „Už investicinės aplinkos gerinimą“. Savivaldybės meras Vidmantas Brazys, džiaugdamasis už aukštus savivaldybės įdirbio įvertinimus net dviejose srityse, dėkojo visiems Marijampolės žmonėms, prisidėjusiems prie laimėjimų.

Anot mero, marijampoliečiai įvertinti už tai, kad susitvarkė su didžiausiu metų iššūkiu, sudėtingų pervažų per geležinkelį mieste statyba. Meras neslėpė, kad už nestandartinės situacijos, kuomet miestas buvo perkirstas į dvi dalis, supratimą ir pažadų skirti papildomą finansavimą laikymąsi, be abejonės, turime būti dėkingi Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui. Ne mažiau administracijos specialistų profesionalumo ir Tarybos narių ryžto pareikalavo sutarties su Danijos kapitalo langų ir durų gamintoja „Dovista“ pasirašymas. Marijampolės laisvojoje ekonominėje zonoje įsikursianti įmonė per ateinančius ketverius metus planuoja investuoti iki 50 milijonų eurų ir sukurti apie 300 naujų darbo vietų, o ilgalaikėje perspektyvoje – pastatyti didžiausią gamybos kompleksą Lietuvoje. Labai tikimasi, kad ši investicija suteiks darbo vietų kvalifikuotai darbo jėgai.

Kasmet artėjant Lietuvos vietos savivaldos dienai, kuri minima spalio 10-ąją, „Auksinėmis krivūlėmis” pagerbiamos Lietuvos savivaldybės už ryškiausias iniciatyvas ir darbus. Tai aukščiausi vietos savivaldos apdovanojimai, įsteigti Lietuvos savivaldybių asociacijos. Šiemet nominacijas įsteigė Vyriausybė, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacija. Po šių metų apdovanojimų Marijampolės savivaldybės istoriją puošia net šešios „Auksinės krivūlės“, o merui V. Braziui 2011 m. buvo įteiktas „Auksinės krivūlės riterio“ ženklas, skiriamas asmeniui už nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

Viešųjų ryšių tarnyba

Savivaldybės administracijos nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Į Marijampolę parkeliavo net dvi „Auksinės krivūlės“!

  1. Juokingi cia tie apdovanojimai…uz viena gilesni griovy? cia vadinama infrastruktuktura? delse 2 metus? europoj po menesio atvaziuoji…pakeistas visas lansftas…keliu aukstu viadukai islieti…aha,svarbiausia apsidovanoti..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE