Pagrindinis > Naujienos > Iš sąskrydžio Marijampolėn parvyko trys garbingi apdovanojimai

Iš sąskrydžio Marijampolėn parvyko trys garbingi apdovanojimai

Liepos 26-27 dienomis ,,Rokynėje“ (Palukščio dvaras, Raseinių rajonas) vyko LVŽS sąskrydis, į kurį susirinko partijos nariai iš visos Lietuvos. LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis sveikino visus dėkodamas už sąžiningą darbą LR Prezidento ir Europos parlamento rinkimų kampanijos metu ir pasidžiaugė istoriniais rezultatais: LVŽS populiarumas, lyginant su  2009 metų EP rinkimų rezultatais, išaugo net 10 kartų. Bronis Ropė, Europos parlamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros bei Regionų reikalų komitetų narys, dėkojo visiems susirinkusiems už lojalumą bei pasitikėjimą. LVŽS atstovė Seime Rima Baškienė, LR Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos bei Narkomanijos ir alkoholizmo komisijos narė, dirbanti Švietimo, mokslo ir kultūros komitete,  partiečius pakvietė aktyviau dalyvauti įstatymų svarstymuose, rengti seminarus, spaudos konferencijas aktualiomis temomis.

Sugiedoję  ,,Tautišką giesmę“ sąskrydžio dalyviai patraukė Kejėnų piliakalnio link. Čia, piliakalnio papėdėje, atidžiai klausydami baltų kultūros žinovo ir puoselėtojo Valdo Rutkūno, LVŽS nariai pagerbė šventą ugnį ir pasodino ,,valstietišką“ ąžuoliuką.

Į sąskrydį susirinkusį jaunimą ypač viliojo sportinė programa: krepšinis, tinklinis, mini futbolas bei linksmos sporto rungtys: stiklų daužymas, šaudymas iš lankų, šaudymas iš arbaletų ir kitos. Drąsiausiųjų laukė šaškių simultanas su LVŽS pirmininku Ramūnu Karbauskiu, Dvaro menėje rinkosi ,,Protų kovos“ dalyviai.

LVŽS Marijampolės skyriaus nariai kartu su pirmininku Kęstučiu Mažeika neslėpė džiaugsmo: į Suvalkiją jie parveš net tris apdovanojimus! Marijampolės tinklininkams lygių nebuvo – jie sąskrydyje iškovo I vietą. Tautvydas Mačiūta šaškių turnyre nenusileido LVŽS pirmininkui Ramūnui Karbauskiui ir teisėtai džiaugėsi savo pergale, o komandinėje įskaitoje marijampoliečiai iškovo garbingą III vietą.

Stefanija NAVICKIENĖ

Autorės nuotraukose – sąskrydžio akimirkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE