Pagrindinis > Naujienos > Išdalinti verslo apdovanojimai – juos gavo net keturios Marijampolės įmonės

Išdalinti verslo apdovanojimai – juos gavo net keturios Marijampolės įmonės

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas lapkričio 9 d. jau vienuoliktą kartą sukvietė Marijampolės regiono verslo bendruomenę į jai skirtą renginį „Metų žvilgsnis 2017″. Tradiciškai pagrindinis šio profesinę šventę – Verslo dieną – minimo renginio rėmėjas yra Marijampolės savivaldybė. Jame pagal atskiras nominacijas buvo įteikti visų savivaldybių geriausioms įmonėms metų verslo apdovanojimai.

Marijampolės profesinio rengimo centro salėje vykusiame renginyje organizatoriai kviestinei publikai, tarp kurių ir visų penkių Marijampolės apskrities savivaldybių vadovai, parengė filmo „Žmonės, kurie sukūrė Lietuvą” apie Lietuvos nepriklausomybės akto signatarą Joną Vailokaitį, kilusį iš Šakių raj., Sintautų mstl., peržiūrą (idėjos autorius ir prodiuseris Rolandas Skaisgirys). Filmas apie didį Lietuvos politiką, mecenatą, Lietuvos banko įkūrėją, siekusį „medinę Lietuvą padaryti mūrine” daugeliui paliko gilų įspūdį ir supratimą, kad verslininkai ir tarpukariu nebuvo visuomenėje labai mėgiami bei sprendė labai panašias į šių laikų problemas. Anot Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Benjamino Žemaičio, būtina keisti visuomenės požiūrį į verslą, o rūmai tą ir stengiasi daryti. Kitą didžiausią šio laikmečio verslo bėdą kėlė rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus – tai darbo jėgos trūkumas. „Žiūrint į geografiją, iš kur tenka vežtis darbuotojus, taip ir norisi pasiūlyti susėsti ir pasiskirstyti teritorijomis”, – sakė jis sveikinimo kalbos pabaigoje.

Marijampolės savivaldybė apdovanojimuose šiemet buvo lyderė – net keturios jos teritorijoje veikiančios įmonės išsivežė prizus. Juos įteikė rūmų prezidentas B. Žemaitis, neseniai tapęs „Kauno – Europos kultūros sostinės garbės ambasadoriumi, filialo tarybos pirmininkas UAB „Mantinga“ generalinis direktorius K. Svitojus, filialo direktorius Evaldas Ulevičius ir Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojai Povilas Isoda bei Romualdas Makauskas. Už indėlį į turizmo sektoriaus plėtrą vyrai ranką spaudė UAB „Lietuvos cukrus” atstovams (direktorius Augustas Obuchavičius), už jaunimo profesinį ugdymą nominuota UAB „Stevila” (direktorius dr. Vilius Senkus). UAB „Marijampolės pieno konservai“ įvertinta „Už inovatyvų požiūrį į darbuotojų sveikatos stiprinimą”. Laikinasis įmonės vadovas Rimas Varkulevičius, atsiimdamas prizą, teigė, kad įmonės bendradarbiavimas su Lietuvos sveikatos universitetu iliustruoja, kaip tai svarbu geriems įmonės rodikliams. Ir pajuokavo, kad daugeliui namuose nėra ką valgyti, jei šaldytuve baigiasi sūris, pienas ar varškė, o jam badas, kai nėra „Mantingos” produkcijos. Už naujovių diegimą, kuriant darbo vietas ir stiprinant regiono ateities ekonomiką, apdovanota įmonė „Juodeliai” (vadovas Andrius Zimnickas).

Be įmonių, renginyje įteikti ir personaliniai apdovanojimai žmonėms, kurie asmeniniu pavyzdžiu turtina regiono verslo aplinką. Už kūrybinį įkvėpimą, vidinę darną, bendruomeniškumo stiprinimą apdovanota marijampolietė Onos Čirvinskienės mokymo centro direktorė Ona Čirvinskienė, neseniai Marijampolės bendruomenei pristačiusi savo knygą.

KPPA rūmų Marijampolės filiale jau šeštus metus veikia Sūduvos buhalterių klubas, todėl trys nominacijos įteiktos ir jo geriausioms narėms.

Viešųjų ryšių tarnyba

Marijampolės savivaldybės administracijos nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE