Pagrindinis > Naujienos > Įspūdinga Muziejų naktis su Kalvarijos „Arka“

Įspūdinga Muziejų naktis su Kalvarijos „Arka“

 

Gegužės 16 d. minėdami Tarptautinę muziejų dieną Kalvarijos vaikų ir jaunimo klubo „Arka“ nariai visus istorijos mylėtojus pakvietė į dviejų dalių renginį „Muziejaus naktis“. Renginys vyko Raudeniškių kaime, kuriame klubo nariai jau praeitais metais pradėjo veiklą tvarkydami vietiniu kaimo šiukšlynu virtusį II Pasaulinio karo ,,Molotovo linijos“ gynybinį įtvirtinimą. Šioje vietoje buvo įrengtas muziejus, kuriame kaupiami kraštiečių dovanojami eksponatai, menantys šio krašto istoriją karo metais. Čia taip pat vyksta edukaciniai užsiėmimai, vedamos ekskursijos.

Renginio „Muziejaus naktis“ dieninėje programoje lankytojams buvo pristatomos naujos veiklos: dviračių žygiai ir maršrutai, edukacinės programos, aktyvios pramogos. Po pristatymo svečiai išbandė taiklumą šaudydami iš orinių „Airsoft“ ginklų ir lankėsi bunkerio viduje įrengtame muziejuje.

Antroji renginio dalis – žygis ,,Naktis linijoje“. Ši pramoga sulaukė nemenko būrio susidomėjusiųjų, todėl išankstinė registracija buvo baigta itin greitai. Žygio metu dalyviai aplankė keletą bunkerių, turėjo galimybę pasivaikščioti po jų vidų. Kelionėje žygeiviai susitiko su kareiviais – persirengusiais klubo nariais – ir jų paruoštomis inscenizacijomis. Sugrįžę dalyviai laiką leido prie laužo, kalbėdamiesi ir dalindamiesi įspūdžiais.

Šiuo renginiu buvo atidarytas naujasis bunkerio veiklos sezonas. Vaikų ir jaunimo klubas „Arka“ organizuoja mokinių ir atskirų grupių ekskursijas su aktyviomis pramogomis (šaudymas į taikinį iš „Airsoft“ ginklų, granatų mėtymo rungtis).

Daugiau informacijos apie organizuojamus renginius ir siūlomas pramogas galite sužinoti internetinėje svetainėje www.dotas.lt

Aušra ŽEMAITYTĖ

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite