Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Įteikti diplomai „Jaunųjų policininkų mokyklėlės“ dalyviams Vilkaviškyje

Įteikti diplomai „Jaunųjų policininkų mokyklėlės“ dalyviams Vilkaviškyje

 

Prasidėjus naujiems mokslo metams rugsėjo 8 dienos popietę į Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariatą vėl rinkosi „Jaunųjų policininkų mokyklėlės“ dalyviai. Susitikimo laukė visi, nes šią dieną 47 mokyklėlės dalyviams, sėkmingai baigus pilietiškumo programą „Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ 2015-2016“, buvo įteikti diplomai bei „Jaunojo policijos rėmėjo“ pažymėjimai.

Praėjusių metų gruodį 29 mokiniai iš įvairių rajono mokyklų panoro lankyti Vilkaviškyje „Jaunųjų policininkų mokyklėlę“. Mokyklėlė netikėtai tapo rimta didele mokykla, nes ją lankė net 49 jaunuoliai. Ši mokykla – tai bendras pilietiškumą skatinančios asociacijos „Novi Homines“ ir policijos projektas, skirtas 14-18 metų moksleiviams, besidomintiems karjeros galimybėmis ir norintiems daugiau sužinoti apie policijos, teismų, prokuratūros ir kitų teisėsaugos institucijų veiklą.

Mokymosi laikotarpiu jaunimas turėjo galimybę artimiau susipažinti su pareigūnais bei tarnybų vadovais iš įvairių policijos padalinių ir pamatyti, kaip jie dirba, sėmėsi administracinės ir baudžiamosios teisės pagrindų, buvo daug kalbama apie vaikų teises, pareigas ir atsakomybę. Juonuoliams tai buvo nauji potyriai, neišdildomi įspūdžiai kurie bus dar ilgai prisimenami ir gal būt padės jaunimui apsispręsti renkantis profesiją.

Vilkaviškio „Jaunųjų policininkų mokyklėlės“ auklėtiniams, sėkmingai išlaikiusiems žinių patikrinimo egzaminą, gegužės pabaigoje buvo suorganizuota išvyka į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios policijos Patrulinės rinktinės Raitojo būrio žirgyną ir šiame policijos komisariate įsteigtą ekspozijos muziejų bei Lietuvos Policijos Kinologijos ir Odorologinių tyrimų centrą.
Nuo šių metų lapkričio mėnesio „Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ Vilkaviškyje tęs savo veiklą ir norinčius joje mokytis kviečiame atvykti. Pasiteiravimui kreiptis į Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnę Viliją Grybauskienę tel. (8 342) 66 088; mob. tel. 8 656 58354 ar el. p. vilija.grybauskiene@policija.lt.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE