Pagrindinis > Naujienos > Įteiktos vardinės Marijampolės savivaldybės stipendijos

Įteiktos vardinės Marijampolės savivaldybės stipendijos

 

Spalio 27 d. Marijampolės savivaldybėje geriausiems Marijampolės kolegijos studentams buvo įteiktos vardinės  Marijampolės savivaldybės stipendijos.

Šiais metais stipendijas pelnė: SamantaDumčiūtė (Socialinis darbas), Vytautė Greblikaitė (Viešasis maitinimas), Mantvydas Jakunskis (Informacinių sistemų technologijos), Aimantas Matulaitis (Automobilių techninis eksploatavimas),  Indrė Subačiūtė (Verslo anglų kalba), Greta Vaišnytė (Kultūros ir sporto vadyba).

Džiugu, kad šios stipendijos skatina studentus išlaikyti aukštus studijų rezultatus. Greta, Indrė, Vytautė irAimantas šią stipendiją pelno jau ne pirmą kartą. Paklausti kam išleido ankstesnes stipendijas, šypsojosi, bet atskleidė, kad pirko knygas studijoms, o už šių metų stipendiją taip pat planuoja įsigyti studijoms pagelbėsiančių priemonių.

Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė įteikdama stipendijų sertifikatus kvietė pasilikti ir dirbti Marijampolėje, nes mūsų miestas turi visas galimybes plėstis. Merė taip pat svarstė, jog derėtų ieškoti galimybių įsteigti didesnį stipendijų skaičių. Kolegijos direktorius Vaidotas Viliūnas dėkojo savivaldybės vadovei, kad savivaldybės administracija deda daug pastangų, jog regionas klestėtų, o šios stipendijos tai viena iš mažų, bet labai svarbių paskatų. Prisidėdamas prie sveikinimų studentams, Mero pavaduotojas Povilas Isoda pasidalino savo prisiminimais iš studijų Marijampolės kolegijoje laikų ir džiaugėsi, kad pastaruoju metu Marijampolėje ypač klesti jaunų žmonių kuriami verslai.

Tikimės, kad šios stipendijos išties paskatins studentus siekti savo svajonių ir padės suprasti, kad turint pakankamai ryžto viskas yra įmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE