Pagrindinis > Dėmesio! > Japoniškų šokių atlikėjo Takamasa Fujima pasirodymas Marijampolėje!

Japoniškų šokių atlikėjo Takamasa Fujima pasirodymas Marijampolėje!

 

Gegužės 27 d. 16 val. tradicinių japoniškų šokių ir Kabukio teatro šokėjas Takamasa Fujima Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2) surengs pasirodymą, kurios metu Lietuvoje viešintis žymus atlikėjas surengs sceninio makiažo prezentaciją ir šokio pasirodymą.

Tai išskirtinė galimybė pamatyti japoniško sceninio makiažo ir kostiumų subtilybes bei pamatyti tradicinį japonišką šokį.

Takamasa Fujima yra tradicinio japoniško šokio šokėjas, gimęs 1970 m. Tokijuje. Japonijos Nihon universiteto Menų kolegijoje baigęs dramaturgijos studijas, jis kuria naujo tipo japoniškus tradicinius šokius, susijusius su farsu. Nuo 2003 m. jis dalyvauja komerciniuose teatro pasirodymuose. Takamasa Fudžima taip pat kuria įvairių televizijos pjesių ir dramų šokių choreografijas. Be to, jis aktyviai dalyvauja užsienio šokių pasirodymuose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Pastaraisiais metais jis organizavo japoniškų šokių pasirodymus “Japonijos harmonija” Havajuose, Prancūzijoje ir Rusijoje, kuriuos parėmė Japonijos fondas.

Tradicinio japoniško šokio istorija tęsiasi jau ne mažiau kaip 400 metų. Tradiciniai šokiai Japonijoje nuo seno buvo vienas iš mėgiamų laiko praleidimo ir pasilinksminimo būdų, tad nepraleiskite galimybės išvysti šį pasirodymą!

Japoniškų šokių atlikėjo Takamasa Fujima pasirodymas Marijampolėje – Japonijos ambasados Lietuvoje dovana „Mieto dienų“ šventės proga.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE