Pagrindinis > Dėmesio! > Jau dvyliktą kartą kviečia festivalis „Baltas kluonas“

Jau dvyliktą kartą kviečia festivalis „Baltas kluonas“

 

Šį penktadienį, liepos 31-ąją, Šunskų seniūnijos Vekeriotiškės kaime Irenos ir Algirdo Alenskų sodyboje laukiama kino mėgėjų – čia jau dvyliktą kartą vyks trumpųjų filmų festivalis „Baltas kluonas“. Festivalio pradžia apie 20 val. Ant baltos kluono sienos tradiciškai bus rodomi iki 3 min. trukmės filmai, kuriuos sukūrė vietos ir visos Lietuvos kūrėjai mėgėjai. Šiemet festivalio programoje – ir keturi kolegų iš Vokietijos Bergiš Gladbacho miesto sukurti trumpo metražo filmai.

Visi festivalio dalyviai gaus išskirtinius klubo narių rankų darbo suvenyrus, priminsiančius apie dalyvavimą būtent šių metų renginyje. Festivalis atgimė po vienerių metų pertraukos. Jį organizuoja vizualaus meno klubas „Baltas kluonas“.

Festivalis „Baltas kluonas“ turi nuolatinę gausią žiūrovų auditoriją ir tapo išskirtiniu kultūros reiškiniu Marijampolės regione bei visoje Lietuvoje. Juo domisi ir bičiuliai iš Bergiš Gladbacho, su kurių kino-video klubu (FVC) ir Marijampolės liaudies kino studija „Akis“ (vėliau vietoj šios studijos įkurtas vizualaus meno klubas „Baltas kluonas“) draugystės ryšiai užsimezgė dar 1990 m. Kolegos iš Vokietijos į šiemečio festivalio programą ne tik pasiūlė keturis mėgėjiškus filmus, bet ir atvyksta patys susitikti su žiūrovais.

Iki susitikimo Vekeriotiškėse, svetingoje Alenskų sodyboje! Nepamirškite šiltesnių drabužių ir apklotų, jei oras nebūtų labai palankus sėdėti po atviru dangumi.

Viešųjų ryšių tarnyba

Daugiau informacijos:

Tadas Žukelis, mob. 8 698  18 671

www.baltaskluonas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE