Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Jaunimas lygiuojasi į lyderius

Jaunimas lygiuojasi į lyderius

 „Pirmiausia daryk tai, ką sugebi geriausiai, o tada jau gali pradėti daryti tai, kas tau patinka“( C. Pasky).

Maksimalistais neretai vadinamas jaunimas sėkmės istorijų klausosi įsidėmėdamas kiekvieną ištartą žodį, tikėdamas, kad pasinaudojęs šiais patarimais po keliasdešimties metų ir jis galės būti pačioje karjeros viršūnėje.  Džiugu, kad susitikimų su didelių įmonių savininkais yra surengiama vis daugiau. Šių metų liepos 15d. 16 jaunųjų marijampoliečių turėjo galimybę susitikti su JAV įmonės „Strategic Staffing Sollutions“ (S3) savininke, lietuvių kilmės amerikiete Cynthia Pasky.

Vos tik pamačius šią moterį, kuri dalį savo plaukų yra nusidažiusi žalsva spalva (pagrindine savo įmonės spalva), susidaro įspūdis, kad kitų kišimosi į savo gyvenimą ji nepripažįsta. Sportiniai bateliai, priderinti prie gana oficialios suknelės, iš pradžių taip pat pasirodė keistokai, bet įtikino mus, kad Cynthia yra toks pat paprastas žmogus, kaip ir mes visi. Šiek tiek papasakojusi apie savo įmonę ir jos veiklą, S3 savininkė pradėjo su mumis dalintis savo sėkmės istorija. Sunki vaikystė, jaunystė praleista dirbant keletą darbų vienu metu, bet niekuomet neprarandant entuziazmo eiti į priekį – visi jaunuoliai labai įdėmiai, kartais su šypsenomis, kartais rimtai palinksėdami galvomis, klausėsi jos pasakojimo. Po susitikimo Marijampolės jaunimas išėjo žibančiomis akimis ir motyvacijos darbui įgavę ilgam laikui.

Tą vakarą visi kartu nukeliavo ir į vieno iš geriausių pasaulio chorų „MOSAIC“ koncertą, kuris vyko Marijampolės kultūros centre. Tai buvo dar viena gerų ir neišdildomų įspūdžių dozė! Jaunųjų choristų dainavimas, judesiai, užsidegimas prikaustė dėmesį kaip niekas kitas. O plojimų po kiekvieno pasirodymo seniai teko tiek girdėti! Choras į Marijampolę užsuko S3 pageidavimu, nes būtent šį įmonė rėmė keliasdešimties jaunųjų choristų kelionę iš JAV į Rygoje vykusias „Pasaulio chorų žaidynes“.

Susitikimai, skatinantys jaunimą tobulėti, patiems kurti savo ateitį, naudingi ne tik jiems patiems, bet ir visuomenei, kuri gali būti rami, kad dar viena jaunųjų lyderių karta tikrai auga. Panašios iniciatyvos, kaip choro „MOSAIC“ atvykimas ir pokalbis su S3 savininke, viceprezidentu ir kitais daug pasiekusiais žmonėmis motyvuoja jaunimą bei plečia bendruomenės akiratį, supažindindamos su naujomis kultūromis ir žmonėmis.

Choro vizitą Lietuvoje finansavo S3, JAV ambasada Vilniuje ir kiti partneriai, o į Marijampolę koncertą ir jaunimo susitikimą su Cynthia Paskyn surengti padėjo VšĮ „Sveikatingumo idėjos“, ARVI įmonių grupė, Marijampolės savivaldybė ir Marijampolės kultūros centras.

Greta GELGOTAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE