Pagrindinis > Dėmesio! > Jaunimo simfoninio orkestro „Bremenas-Mitte“ iš Vokietijos viešnagė Marijampolėje

Jaunimo simfoninio orkestro „Bremenas-Mitte“ iš Vokietijos viešnagė Marijampolėje

 

Birželio 25 d. 17 val. Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2) koncertuos Jaunimo simfoninis orkestras „Bremenas-Mitte“ iš Vokietijos Brėmeno miesto.

Orkestras įkurta 1980 metais. Kolektyvą sudaro apie 80 žmonių. Nuo 2012 metų orkestrui vadovauja Martin Lentz. Jaunieji orkestro muzikantai, kurių amžius nuo 14-22 metų, daug koncertuoja ir dalyvauja įvairiuose projektuose.

Pagrindinis orkestro siekis propaguoti simfoninę muziką ir skatinti jaunų talentų veiklos plėtrą. Orkestras yra pelnęs daugybę svarbių apdovanojimų, jaunieji muzikantai nominuoti Vokietijos jaunųjų atlikėjų konkursuose. Buvę nariai yra žinomų Londono, Berlyno, Hamburgo, Bonos, Leipcige ir Brandenburgo orkestrų muzikantai.

Jaunimo simfoninis orkestras yra neatsiejama Brėmeno miesto kultūrinio gyvenimo dalis, rengia labdaros koncertus vaikams, aktyviai dalyvauja koncertuose ir projektuose bendradarbiaujant su Brėmeno filharmonijos orkestru.

Kasmetinis orkestro akcentas yra rudeninis projektas “Tarptautinė jaunimo simfoninis orkestras”, kuriame kviečiami dalyvauti jaunieji muzikantai iš viso pasaulio. Projekto metu jaunieji muzikantai dešimt dienų kartu ruošia bendrą koncertinę programą, kurią pristato žiūrovams rengdami koncertinius turus.

Orkestras daug keliauja ir koncertuoja įvairiose užsienio šalyse. Koncertinės kelionės užsienyje  yra ypatinga patirtis jauniems muzikantams, nes jie ne tik patirią ypatingą atmosferą koncertuose, bet ir repeticijų ir bei laisvalaikio metu. Su koncertiniais turais simfoninis jaunimo orkestras lankėsi Prancūzijoje, Ispanijoje, Danijoje, Italijoje Norvegijoje, Portugalijoje,  Rusijoje, Austrijoje, Škotijoje ir Turkijoje.

2016 metais orkestras „Bremenas-Mitte“ rengia koncertinį turą Baltijos šalyse. Koncertas Marijampolėje yra vienas iš šio turo iniciatyvų.

Maloniai kviečiame paklausyti jaunatviško simfoninio orkestro „Bremenas-Mitte“ koncerto!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE