Pagrindinis > Dėmesio! > JAV sausumos pajėgų Europoje roko muzikos kolektyvas surengs koncertus Pabradėje ir Marijampolėje

JAV sausumos pajėgų Europoje roko muzikos kolektyvas surengs koncertus Pabradėje ir Marijampolėje

JAV ambasada Lietuvoje džiaugiasi galėdama pranešti, kad š.m. vasario 28-29 d. Pabradėje ir Marijampolėje lankysis JAV sausumos pajėgų roko muzikantų kolektyvas. Vasario 28 d. jie pasirodys Pabradės kultūros centre; vasario 29 d. žiūrovai juos galės išvysti ir Marijampolės kultūros centre.

Šeši grupės nariai – patyrę kariškiai, daug laiko praleidę ne tik pratybose, bet ir ant scenos – atliks ir puikiai žinomus, ir rečiau girdimus roko, soul, ritmenbliuzo ir džiazo stilių kūrinius. Koncertuose skambės tiek senesni, tiek šiuolaikiniai muzikos hitai, tarp jų ir visame pasaulyje puikiai žinomų JAV atlikėjų Justino Timberlake’o, Bruno Mars bei roko grupių Maroon 5, Paramore, Guns N’ Roses, Bon Jovi dainos.

JAV sausumos pajėgų roko grupės nariai – profesionalūs atlikėjai, muzikinį išsilavinimą įgiję prestižinėse muzikos akademijose ir konservatorijose. Prieš pradėdami tarnybą kariuomenėje daugelis jų dirbo muzikos mokytojais Amerikoje ir Europoje. JAV sausumos pajėgų Europoje roko muzikantų kolektyvas – tai tikri amerikietiškosios muzikinės kultūros ambasadoriai, savo atliekamais kūriniais skeidžiantys laisvės idėją.

Grupės pasirodymai Pabradėje ir Marijampolėje – tai dalis platesnės visuomenės informavimo kampanijos, skirtos pažymėti didžiausių Europoje karinių pratybų per pastaruosius dvidešimtpenkerius metus „DEFENDER-Europe 20“, pradžią.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE