Pagrindinis > Dėmesio! > JUOKIS‘ 2016 Kazlų Rūdoje ir Marijampolėje

JUOKIS‘ 2016 Kazlų Rūdoje ir Marijampolėje

 

Vasario 6 d., šeštadienį, 13 val.  Kazlų Rūdos kultūros centre, o 17 val. Marijampolės kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS‘ 2016. Juoksis dzūkai ir suvalkiečiai.

2- DzyvaiDzūkiško humoro dozę dovanos legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vad. Birutė Vanagienė). Programoje „Socialinės pašaipos“  juokiamasi iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių santykių, iš sumaterialėjimo, iš veltėdžių noro gyventi dirbančių sąskaita. Be kitų artistų, žiūrovai  vėl išvys populiarųjį kaimietės Apolonijos ir miestietės Kunigundos duetą. Lazdijiečiai džiugina originaliais scenarijais, aštriu, bet geranorišku humoru. Du puikūs kolektyvai atvyks iš Varėnos rajono. 2- SpanguoleSPANGUOLĖ iš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė) programoje „Tik nešauki!“ ironiškai žvelgs į mažo žmogaus pastangas kaip nors išgyventi. MTV iš Matuizų (vad. Irena 2- MTVČeplikienė) ragins: „Nebūk pesimistas!“, kvies visas problemas spręsti linksmai, su dainomis… Abu šie kolektyvai žavi temų aktualumu, raiškia, šaržuota vaidyba, skambia dzūkų tarme.

Suvalkijos garbę gins satyros teatras KANAPA iš  Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vad. Laima 2-KanapaMockevičienė).  Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas  pristatys „Stebuklingą kėdę“.  Gausiai muzikiniais šlageriais perpintoje programoje vykusiai pašiepiamas žmonių dviveidiškumas, abejingumas, susvetimėjimas.

Šventėje dalyvaus humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris įteiks ironiškų epigramų puokštę. Koncertą ves ir šmaikštaus humoro pažers Urša (Rimutė Avižinienė ) ir Juoza (Jonas Bajoriūnas) iš Varėnos rajono.

Rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog suvalkiečiai yra ne tik taupūs, bet ir linksmi žmonės.

JUOKIMĖS KARTU!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE