Pagrindinis > Naujienos > „Kaimynų diena“ Vilkaviškio bendruomenėje

„Kaimynų diena“ Vilkaviškio bendruomenėje

 

„Kaimynų diena“ Europoje minima gegužės 27 dieną, bet švęsti niekada nevėlu. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnai ir Vilkaviškio rajono seniūnijų gyventojai „Kaimynų dieną“ paminėjo gegužės 30 -tą. Vilkaviškyje ji minima jau ketvirtus metus.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnės Vilija Grybauskienė ir Rūta Kairienė sukvietė visus, su kuriais tenka dažniausiai bendrauti – seniūnus, seniūnaičius, kaimo bendruomenių, saugios kaimynystės grupių narius, nes „Kaimynų diena“ ir skirta tam, kad suartintų žmones, atkurtų bendruomeniškumo ryšius. Taip pat tai puiki proga stiprinti „Saugios kaimynystės“ įgyvendinimą Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK policijos komisariatas yra įsteigęs „Kaimynų dienos pereinamąją taurę“, kuri praėjusiais metais atiteko Bartninkų seniūnijai, katu su įpareigojimu šiais metais prisidėti prie „Kaimynų dienos“ šventinio renginio organizavimo.

Bartninkų seniūnijos seniūnė Violeta Raulinaitienė visus kaimynus sukvietė ant Piliakalnio kalno. Edvardas Gruzdys, Vilkaviškio r. PK viršininkas, pasveikinęs visus susirinkusius teigė, kad tokie renginiai labai reikalingi. Tai puiki galimybė kartu pasibūti, o svarbiausia – sustiprinti bendruomenę ir tuo pačiu aptarti svarbius bendruomenei klausimus, o kartu ir atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.

Seniūnė V. Raulinaitienė papasakojo šios vietovės atsiradimo istoriją ir visus pakvietė dalyvauti sporto rungtyse, kuriose dalyvavo mišrios komandos – policijos pareigūnai ir seniūnijų atstovai. Po nuotaikingų rungtynių šventės šeimininkai visus pakvietė vaišintis miško laužavietėje iškepta kaimiška kiaušiniene.
Šventei baigiantis Vilkaviškio rajono policijos pareigūnai padėkojo bendruomenei už geranorišką bendradarbiavimą ir „Kaimynų dienos“ proga šventės šeimininkei Bartninkų seniūnei V. Raulinaitienei, įteikė padėkos raštą ir Lietuvos policijos kapeliono kun. Algirdo Tolito knygą „Žmogaus ir Dievo metai“.
Kad ši graži kaimyniška tradicija išlaikytų tęstinumą, draugiškai nutarta ir „Kaimynų dienos pereinamoji taurė“ perduota Vištyčio seniūnijai, kuri 2018 m. kartu su Vilkaviškio r. PK organizuos „Kaimynų dienos“ šventinį renginį.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE