Pagrindinis > Dėmesio! > „Kalėdinis virusas 2021“ sklinda: dalyvauk kalėdinių papuošimų konkurse

„Kalėdinis virusas 2021“ sklinda: dalyvauk kalėdinių papuošimų konkurse

Kalėdos keliauja į Marijampolę. J. Basanavičiaus aikštėje auksu sužibo nuostabi Kalėdų eglė, Poezijos parke nušvito įspūdinga kalėdinių eglučių alėja, įsižiebtos Kalėdų eglutės miesteliuose ir bendruomenių susibūrimo vietose, išradingai puošiami namai, įstaigos ir organizacijos. Kalėdinis virusas jau skleidžia šviesią šventinę nuotaiką!

Kviečiame marijampoliečius, organizacijas, įstaigas ir bendruomenes fotografuoti savo šventiškai išpuoštą aplinką, kalėdines puošmenas ir dalyvauti gražiausių šventinių papuošimų konkurse „Kalėdinis virusas 2021“.

Kategorijos, kuriose bus vertinamos kalėdinės puošmenos:

Gražiausiai papuošta įstaiga;

Gražiausiai papuoštas namas mieste;

Gražiausiai papuoštas namas kaimiškoje vietovėje;

Gražiausiai papuoštas daugiabutis namas;

Originaliausi kalėdiniai papuošimai;

Gražiausiai papuošta verslo įmonė;

Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė.

Gražiausių kalėdinių papuošimų nuotrauką arba nuotraukų koliažą siųskite iki gruodžio 27 dienos (įskaitytinai) elektroniniu paštu komunikacija@marijampole.lt nurodydami – konkursui „Kalėdinis virusas 2021“.

Laiške būtina nurodyti kategoriją, į kurią pretenduojate, ir kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, įmonės ar įstaigos, organizacijos ar bendruomenės pavadinimas, kontaktinio asmens el. paštas, telefono numeris ir papuoštos vietos adresas).

 Balsavimas bus pradėtas gruodžio 28 dieną, kai gautos nuotraukos bus sudėtos į virtualųjį nuotraukų albumą Marijampolės savivaldybės „Facebook“ paskyroje.

Iš kiekvienos kategorijos bus renkama viena gražiausias kalėdines puošmenas pristatanti ir labiausiai kalėdinę nuotaiką atspindinti nuotrauka.

Laimėtojai bus renkami atsižvelgus į paspaustų patiktukų („like“) skaičių ir vertinimo komisijos balsus (vienodu santykiu). Balsuoti už Jums labiausiai patikusias nuotraukas bus galima iki sausio 3 dienos (įskaitytinai).

 Konkurso nugalėtojų laukia malonios staigmenos!

Kuo daugiau šviesių kalėdinių puošmenų, tuo daugiau Kalėdų laukimo šviesos ir šventinio džiaugsmo!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE