Pagrindinis > Naujienos > Kalėdų stebuklo belaukiant, kviečia tradiciniai advento vakarai

Kalėdų stebuklo belaukiant, kviečia tradiciniai advento vakarai

Marijampolės kultūros centras tęsia gražią advento renginių tradiciją. Adventiniam susikaupimui ir džiaugsmingam Kalėdų stebuklo laukimui skirti renginiai kviečia pasibūti muzikos apsuptyje, pažvelgti į savo širdies gelmes ir pamąstyti apie skubančio laiko pilnatvę.

Gruodžio 10 dieną, trečiadienį, 18.00 val. prieššventiniam dvasinio susikaupimui gražiausias adventines ir kalėdines giesmes atliks Marijampolės mokyklos – darželio „Želmenėliai“ jaunučių choras (vadovas Valdas Mačiulskas)

Gruodžio 13 d., šeštadienį, 16.00 val. pasibūti advento rimtyje ir pasiklausyti sakralinių bei pasaulietinių muzikos kūrinių kviečia Č. Sasnausko choras (vadovas Mindaugas Radzevičius) ir birbynininkas Darius Klišys.

Adventinius vakarus, kuriuose skambėjo muzikiniai kūriniai ir pamąstyti apie Kalėdų prasmę, laiko pėdsakus žmogaus gyvenime kvietė eilėraščių posmai, jau surengė kultūros centro mišrus choras „Šešupė“ (vadovas Pranas Pavilionis), tautinės dainos ansamblis ,,Lietuvninkas“ ir Sūduvos gimnazijos moksleiviai (vadovė Danutė Klevienė).

Susitikime advento žvakių šviesoje, kad dvasiškai praturtėję, uždegę artėjančių švenčių džiaugsmo žiburius pasitiktume Šv. Kalėdas…

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE