Pagrindinis > Dėmesio! > „Kalėdų virusas Marijampolėje“: dalyvaukime gražiausių šventinių papuošimų konkurse!

„Kalėdų virusas Marijampolėje“: dalyvaukime gražiausių šventinių papuošimų konkurse!

Nors šios Kalėdos bus tikrai ramesnės, bet tikrai ne ką mažiau lauktos. Argi tai ne puiki proga daugiau dėmesio skirti kalėdinės nuotaikos kūrimui ir šventiškam savo aplinkos puošimui? Jeigu jau virusas, tai tebūnie tai KALĖDŲ VIRUSAS!

Jau tradiciniu tapo gražiausių kalėdinių papuošimų konkursas, tad kviečiame visus Marijampolės savivaldybės gyventojus, bendruomenes, įstaigas ir įmones puošti savo  namus, teritorijas, sodybas, pastatų fasadus, balkonus ir vitrinas, daryti gražius  ir gerus darbus bei dovanoti Kalėdų šviesą ir didžiųjų švenčių laukimo džiaugsmą.

Kuo daugiau bus šventinių akcentų, tuo jaukiau bus laukti gražiausių metų švenčių, o širdyse bus daugiau džiugesio ir optimizmo!

Kategorijos, į kurias gali pretenduoti kalėdinio konkurso dalyviai:

Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė;

Gražiausiai papuošta verslo įmonė;

Gražiausiai papuošta įstaiga;

Gražiausiai papuoštas namas mieste;

Gražiausiai papuoštas namas kaimiškoje vietovėje;

Gražiausiai papuoštas daugiabutis namas;

Originaliausi kalėdiniai papuošimai;

Dalinuosi Kalėdų gerumo dvasia (atlikto gero darbo istorija ).

Gražiausią nuotrauką arba nuotraukų koliažą siųskite iki gruodžio 21 dienos elektroniniu paštu komunikacija@marijampole.lt. (konkursui „Kalėdinis virusas Marijampolėje“). Laiške būtina nurodyti kategoriją, į kurią pretenduojate, ir kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, įmonės ar įstaigos pavadinimas, kontaktinio asmens el. paštas, telefono numeris ir papuoštos vietos adresas).

Balsavimas prasidės nuo gruodžio 22 dienos, kai visos gautos nuotraukos bus sudėtos į vieną nuotraukų albumą Marijampolės savivaldybės „Facebook“ paskyroje.

Iš  atsiųstų nuotraukų, kiekvienoje kategorijoje  bus renkamas vienas gražiausias kalėdines puošmenas pristatantis ir labiausiai kalėdinę nuotaiką atspindintis  nugalėtojas) Laimėtojai bus renkami atsižvelgus į paspaustų „patiktukų“ skaičių ir vertinimo komisijos balsus (vienodu santykiu).

Balsuoti už Jums labiausiai patikusias nuotraukas bus galima iki sausio 3 dienos. Antrąją sausio mėnesio savaitę bus skelbiami nugalėtojai.

Konkurso nugalėtojų laukia malonios staigmenos!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE