Pagrindinis > Naujienos > Kalvarijos gimnazijoje vyksta stadiono atnaujinimo darbai

Kalvarijos gimnazijoje vyksta stadiono atnaujinimo darbai

Spalio 23 d., pirmadienį, Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, administracijos direktorė Jurgita Čerkauskienė ir administracijos Ūkio ir urbanistikos skyriaus vedėjas Almantas Giraitis lankėsi Kalvarijos gimnazijoje, kur domėjosi, kaip vyksta projekto „Kalvarijos gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimas“ darbai. 

Šiuo metu vyksta paruošiamieji stadiono dangos klojimo darbai, kurie, tikimasi, bus baigti iki šių metų pabaigos. Nauja stadiono danga bus klojama 2018 metais. Kalvarijos gimnazijos direktorė Dijana Kavaliauskienė ir jos pavaduotojas Edmundas Razvickas džiaugiasi galimybe atsinaujinti ir kuria tolesnius planus ateičiai. „Sutvarkius ir atnaujinus sporto aikštyną, norėtume įsigyti naujų lauko sporto įrenginių vietoj senųjų, kurie bus pašalinti“,  – sakė E. Razvickas.

Įgyvendinus projektą, bus sudarytos tinkamos fizinio ugdymo veiklos sąlygos, pagerinta aikštyno infrastruktūra, padidintas aplinkos patrauklumas ir prieinamumas ne tik Kalvarijos gimnazijos ugdytiniams, bet ir Kalvarijos savivaldybės bendruomenei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE