Pagrindinis > Naujienos > Karjeros diena Marijampolės kolegijoje

Karjeros diena Marijampolės kolegijoje

 

Karjeros diena („MarKo karjera 2018“) į Marijampolės kolegiją subūrė regiono darbdavius ir čia vykdomų studijų programų partnerius. Renginys studentams suteikė galimybę plačiau pasidomėti praktikų ir įsidarbinimo galimybėmis. Apie naujausius darbo rinkos poreikius susirinkusiems studentams pasakojo Lietuvos darbo biržos atstovė Loreta Barkauskienė. Renginį papuošė kolegijos absolventės Editos Naidaitės sėkmės istorija.

Iš susirinkusių darbdavių studentai sužinojo, kad šiandienos versle vis labiau praverčia keleto užsienio kalbų mokėjimas. Pageidautina, kad be anglų kalbos taip pat būtų ir prancūzų arba vokiečių kalbų žinios. Kolegijos partneriai džiaugėsi, jog čia paruošiami geri specialistai, kurie jau praktikų metu parodo savo sumanumą ir norą tobulėti. Darbdaviai kvietė jaunuosius specialistus po studijų kolegijoje pasilikti mūsų regione ir dirbti čia veikiančiose įmonėse.

Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubo prezidentė E. Naidaitė savo pavyzdžiu įkvėpė studentus nesiklausyti įžeidžiančių replikų, kurių anksčiau ar vėliau visada pasitaiko. Edita papasakojo, kaip pati atrado ryžto įrodyti sau ir kitiems, jog gali siekti aukštumų. Marijampolės kolegiją ji įvardino kaip suteikusią galimybę baigti savo svajonių studijas. Po verslo ir vadybos pakraipos studijų įvairiuose Lietuvos universitetuose Edita Marijampolės kolegijoje baigė šokio pedagogikos studijų programą.

Rasos Kaškonaitės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite