Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI III. „Zanavykų pirtis“: vardan gero laiko, neįskaičiuojamo į gyvenimo trukmę

Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI III. „Zanavykų pirtis“: vardan gero laiko, neįskaičiuojamo į gyvenimo trukmę

Kontaktai:

Ramybės g. 6, Striūpų km., Šakių sen. (vos 50 metrų nuo Šakių miesto!),

tel. nr.: +370 640 39304; +370 616 57272.

FB puslapis: Zanavykų pirtis

FB grupė: Zanavykų pirtis

Pirtininkų mėgstamas posakis: „Laikas, praleistas pirtyje, neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę“ puikiausiai prigijo ir šakiečių Ramūno ir Inaros Žvirblių kasdienybėje, mat šie žmonės jau daugelį metų savo gyvenimo neįsivaizduoja be pirties. Tradicinės Zanavykų pirties, perduodamos iš kartos į kartą, kūrėjai priklauso LPBD (Lietuviškos pirties bičiulių draugijai), pirties procedūras bei pirtininkų patirtį perėmę iš senų Zanavykų krašto žmonių ir  pritaikę šiandieninei kasdienybei, populiarina ir skatina sveiką lietuvišką pirtį, dalijasi  savo žiniomis ir patirtimi.

„Zanavykiškoje pirtyje“, neabejoja pirtininkai, – viskas, kas geriausia zanavykų krašto pirtyse. Juk pirtis – atgaiva ne tik kūnui, bet ir sielai. Pirtimi galima mėgautis net karščiausią vasarą, nes ten visai kitoks mikroklimatas nei už lango.

Zanavykų pirtis siūlo šias edukacines programas:

„Zanavykiškai „Zanavykų pirtyje“ metu išbandoma edukacinė zanavykiška pirtis su 3–4 užėjimais.

Edukacinės programos „Bajoriška pirtis“ metu išbandoma edukacinė zanavykiška pirtis su 3–4 užėjimais individualiai 2–4 asmenims.

Be to, pirtyje siūlomas ir toks poilsis:

vienam ( programa „Pabėgimas“ – kai norisi pabėgti ir atsijungti nuo viso pasaulio lėkimo),

dviem (programa „Dviem“ – kai norisi pabūti dviese) ,

grupei iki 8 žmonių  (edukacinė programa „Zanavykų pirtis),

tik moterims  („Įkvėpk, pajausk, paleisk“ – programa skirta pabūti moterų rate, apsikeisti energijomis, paleisti rūpesčius, pabūti čia ir dabar).

Taip pat čia galima įsigyti dovaną–kvietimą praleisti laiką „Zanavykų pirtyje“,  jeigu norite nustebinti artimuosius, o vantų krepšys bus puiki dovana pirties mėgėjui.

Atėjus į pirtį negali būti jokio skubėjimo, visi rūpesčiai lieka už durų, čia nurimsta mintys ir protas, pailsi, atsipalaiduoja kūnas. Pirtyje nėra nei sezono uždarymo, nei atidarymo, pirtis vyksta visus metus, ir kiekvienu metų laiku ji vis kitokia. Priklausomai nuo metų laikų, keičiasi ir pirties procedūros, todėl ,,Zanavykų pirtis“ kas kartą gali būti kitokia, laikantis lietuviškos pirties papročių ir tradicijų. Ankstyvą pavasarį pirties lankytojus pasitinka šimtai žydinčių tulpių, žydinčios obelys, paukščių choras, o vėliau subujoja olandiškos bangos gėlynai, todėl laikas tarp pirties užėjimų gali būti leidžiamas ir sode su arbatos puodeliu ar terasoje su upės krioklio šniokštimu. Žiemos sezonas, ypač kai yra puraus sniego, nepakartojamas ir įspūdingas patiriamais kontrastais. 

Apskritai kiekvieną kartą pirtis gali būti vis kitokia, visada prisitaikoma prie savo kliento norų, pirties procedūros derinamos su poreikiais ir galimybėmis.

Siūlomos paslaugos: pirties procedūros (naudojant įvairias vantas, tradicines užpiltines, druskas); masažas; poilsis jaukioje aplinkoje; maitinimas pagal išankstinį užsakymą (bulvių kepimas su lašinukais krosnyje, pagardinta druska, kava su pienu, sėmenimis ir margainio sėklomis). Pirties programos gali trukti nuo 4 iki 8 valandų. Čia galima gauti ir nakvynę. Taip pat dalimi pirties bei pirtininkų išankstiniai užsakymai į jūsų pasirinktą pirtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE