Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI VI. Svečių namai „Bitutė“: ir poilsiui, ir potyrių spektrui plėsti

Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI VI. Svečių namai „Bitutė“: ir poilsiui, ir potyrių spektrui plėsti

Kontaktai:

Kvietkinės kaimo bendruomenė, „Bitutės“ svečių namai,

Ežero g. 20, Kvietkinė, Kalvarijos sav.,

el.p. kvietkine@gmail.com,

tel. nr.: +370 612 21301.

Svečių namai „Bitutė“ įsikūrę erdvioje teritorijoje prie Kvietkinės ežero ir jį supančių pušynų. Parke, supančiame sodybą, rasite akmens bei medžio skulptūrų, jaukiuose namuose – tapybos darbų, o čia dirbančių žmonių širdyse – daug meilės ir dėmesio žmogui.

Lankytojai čia visada bus pavaišinti vietos žolelių arbata, medumi, jiems čia siūloma įvairių sielos ir kūno stiprinimo, atsipalaidavimo veiklų: jie kviečiami išbandyti miško maudynes ar hamakų terapiją, pirtinimosi ritualus. Rankdarbių mylėtojams taip pat netrūksta vietos kūrybai: jie gali pasigaminti vaško drobelę, spalvingą herbariumą ar molinuką.  Nakvynė siūloma išskirtinai jaukiame mažame namelyje, kuris skleidžia romantišką nuotaiką.

Svečių namai „Bitutė“ kviečia šeimas, kolektyvus, moksleivių grupes įdomiai praleis laisvalaikį arba svajingai, ramiai pailsėti. „Bitutė“, kaip minėta, vykdo įvairias edukacijas, dėl kurių būtina iš anksto derinti. 

Žiemos metu vaikai kviečiami į kalėdinę edukaciją – apsilankyti miške, nunešti maisto žvėreliams, pasigaminti savo kūrybos žaisliuką ir susitikti su Kalėdų seneliu. 

Pavasarį – Velykų edukacija, kurios metu galima  susipažinti su margučių simboliais, raštais, įvairiais kiaušinių marginimo būdais. Dažus gaminame iš gamtos gėrybių.

Vasarą renkamos žolelės ir visi kviečiami pasigaminti hidrolatą.

Apskritai edukacijų pasirinkimas platus: tai ir žvakių, muiliukų, vaškainio gamyba, herbariumo kūryba, kavos keramika, molio keramika, miško maudynės ir kita.

Edukacijos dažniausiai vyksta lauke arba tam skirtoje patalpoje. Dalyviams yra suteikiamos priemonės ir reikalingos medžiagos. Veiklos vadovas supažindina su procesu, atsako į klausimus, vykdo procesą. Dažniausia užsiėmimų trukmė – 2 val.

Kiekvienas čia jaučiasi įsitraukęs į veiklą visais savo pojūčiais – liečia, uodžia, girdi,  ragauja… 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE