Pagrindinis > Dėmesio! > Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, registruotas 2021-03-20 18.18 val. Marijampolėje Vytauto g. 43. Eismo įvykio metu nenustatytos transporto priemonės vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stovintį automobilį „Seat Alhambra“ (valst. Nr. JTZ 589) ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasitraukė pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Dar vienas Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis registruotas 2021-03-22 07.42 val. Marijampolės sav. Klevinkalnio k. Vinčų g. 2A, prie kelio Mauručiai – Vinčai – Puskelniai. Eismo įvykio metu nenustatytos transporto priemonės vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stovintį automobilį „Fiat Ducato“ (valst. Nr. LNB 544) ir jį sugadino (automobilis „Fiat Ducato“ sveikas ir nesugadintas paliktas stovėti nuo 2021-03-20 19.00 val.). Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasitraukė pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimams vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti  tel. (8 700) 65829, 112.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE