Pagrindinis > Naujienos > Konkursui „Šviesk kaip deimantas“ pasibaigus

Konkursui „Šviesk kaip deimantas“ pasibaigus

Artėjant Europos dienai, minimai gegužės 9 d., Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinė mokykla antrą kartą suorganizavo anglų kalbos konkursą „Shine Bright Like a Diamond“ („Šviesk kaip deimantas“). Konkursas skirtas Marijampolės savivaldybės aštuntųjų klasių mokiniams,kurie išeidami į miesto gimnazijas turėjo galimybę įsivertinti savo anglų kalbos įgūdžius, palyginti juos su bendraamžių žiniomis.

Konkurso tikslas – ugdyti gabių mokinių domėjimąsi anglų kalba, tobulinti anglų kalbos žinias, įgūdžius bei lavinti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką, skatinti mokytojų iniciatyvumą, rengiant mokinius konkursams. Vienas iš šių metų konkurso tikslų buvo paminėti ES įkūrimo dieną ir Lietuvos įstojimo į ES 10-ąsias metines.

Konkursas vyko dviem etapais. Pirmasis etapas vyko balandžio 30d. „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje. Mokiniai atliko klausymo, skaitymo ir rašymo užduotis, o gegužės 9 dieną visi susirinko linksmai pabūti draugų būryje, paminėti Europos dieną, pasižiūrėti „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos jaunųjų talentų ir parodyti savuosius. Nuotaikingais pasirodymais nudžiugino R.Stankevičiaus, Gudelių pagrindinių mokyklų ir Šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai.

Renginio svečias, Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento švietimo  skyriaus vyriausiasis specialistas V. Kvietkauskas, pabrėžė užsienio kalbų svarbą gyvenant Europoje ir įteikė diplomus bei padėkos raštus nugalėtojams. Pirmą ir antrą vietas užėmė Marijonų gimnazijos 8a klasės mokinys Paulius Subačius ir 8a klasės mokinė Saulė Pranskevičiūtė (mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė D. Miliauskienė). Trečiąją vietą iškovojo „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos 8 d klasės mokinys Ernestas Reinertas (mokinį ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Z. Kubilienė). „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos direktorius J. Kukukas visiems dalyviams ir jų mokytojams įteikė padėkos raštus.

Džiaugiamės, kad konkurse panoro dalyvauti beveik visų savivaldybės mokyklų aštuntokai (iš viso – 24). Dėkojame dalyviams ir tikimės, kad šis konkursas bus tradicinė proga susitikti Marijampolės savivaldybės 8 klasių mokiniams ir jų mokytojams. Iki kito susitikimo!

Rūta KARČIAUSKAITĖ

Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos 8d klasės mokinė

Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos archyvo nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE