Pagrindinis > Regione > Kontrolinės rungtynės – pasiruošimas čempionatui

Kontrolinės rungtynės – pasiruošimas čempionatui

Balandžio 12 d. 13 val. Bagotosios dirbtinės dangos stadione „Šešupės“ futbolo klubas žaidė kontrolines moterų futbolo rungtynes. Žaliojoje vejoje savo galimybes atrankoje į LFF I lygos moterų futbolo čempionato „Šešupės“ moterų futbolo komandos dalyvių sąrašą demonstravo „senosios futbolo vilkės“, rungtyniaudamos prieš „Šešupės“ futbolo klubo naujokes, pradėjusias futbolo treniruotes lankyti vos prieš kelis mėnesius. Rungtynių metu naujokėms talkino „Šešupės“ moterų komandos kapitonė Greta Vaicekauskaitė. Jos vietą senbuvių komandoje rungtynių metu užėmė Ornela Butanavičiūtė, ji ir tapo „Šešupės“ moterų komandos antrąja kapitone. Kaip ir reikėjo tikėtis, rezultatu 4:2 laimėjo daugiau patirties turinti komanda. Nors reikėtų paminėti, kad pirmas kėlinys baigėsi 2:2, bet antrajame kėlinyje naujokėms jau pritrūko jėgų, patirties. Reikia paminėti, kad senbuvės žaidimo metu nerealizavo net dviejų 11 metrų baudinių. Senbuvėms įvarčius pelnė Danielė Birštonaitė (2), Ornela Butanavičiūtė (1), Ugnė Sinkevičiūtė (1). Naujokėms įvarčius pelnė Viktorija Kontenytė ir Greta Vaicekauskaitė.

Kontrolinės rungtynės – tai galimybė komandai pamatyti savo gerąsias ir blogąsias žaidimo puses, galimybė tobulinti komandinį ir individualųjį žaidimą, siekiant kuo geriau pasirodyti LFF I lygos moterų čempionate. Kontrolinės rungtynės tarpusavyje – tai galimybė įvertinti komandos žaidėjų gebėjimą dirbti komandinį darbą, jausti atsakomybę, pareigą prieš kitus. Klube niekada nebus daromos nuolaidos žmonėms, savo asmeninius interesus vertinantiems aukščiau už bendrą tikslą ir bendrus siekius. „Šešupės“ futbolo klubas – tai ne internetinė svetainė, kurioje galima puikuotis savo atvaizdu ir komandos apranga. FK „Šešupė“ – tai Tikslas, Siekis, Pareiga, Atsakomybė.

Po šių kontrolinių rungtynių nuolatiniai „Šešupės“ klubo gerbėjai internetinėje klubo svetainėje jau nebematys nemažo būrio merginų nuotraukų. Tai reiškia, kad asmeniniai interesai joms svarbiau už klubo interesus.Be širdies graužaties atsisveikiname, linkėdami joms sėkmės asmeniniame gyvenime. Kiekvieno teisė rinktis.

„Šešupės“ klubas didžiuojasi visomis savo merginomis, pasiryžusiomis atstovauti Vilkaviškio rajoną LFF I lygos moterų futbolo čempionate, kuris prasidės gegužės 1 d.

FK „Šešupės“ pergalės priešakyje, o dabar – darbas su žmonėmis, vis aktyviau besirenkančiais futbolą kaip savo gyvenimo būdo dalį.

FK „Šešupė“ informacija

FK „Šešupė“ archyvo nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE