Pagrindinis > Naujienos > Kroatijos diena Marijampolėje

Kroatijos diena Marijampolėje

Birželio 13 d. – Kroatijos diena Marijampolėje: Ambasadoriaus vizitas, kultūros paveldo parodos pristatymas, išskirtinė muzikė dovana ir netikėtas kroatų susitikimas. Marijampolėje lankėsi Kroatijos Respublikos ambasadorius Krešimir Kedmenec, kuris kartu su Savivaldybės meru Povilu Isoda P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje atidarė parodą „Kroatijos nematerialus paveldas, įtrauktas į UNESCO sąrašą“.

Beatričės Kleizaitės – Vasaris menų galerijoje koncertą surengė marijampolietė, pianistė Kamilė Zaveckaitė, kuri kartu su sopranu Josip Bilić iš Kroatijos. Jaunosios atlikėjos dovanojo bendrą Lietuvos ir Kroatijos autorių kūrinių programą. Koncertas surengtas Kroatijos ambasados Lietuvoje kvietimu Kroatijos valstybės dienos proga.

Dienos staigmena: neplanuotas ir netikėtas Ambasadoriaus K. Kedmenec susitikimas Marijampolėje su Kroatijos futbolininkais, žaidžiančiais Marijampolės „Sūduvos“ futbolo komandoje…

Anot Savivaldybės mero Povilo Isodos, įvairių renginių ir netikėtų susitikimų kupina Kroatijos Ambasadoriaus K. Kedmenec diena Marijampolėje, tarsi įrodymas, kad ne tik Kroatijos ir Lietuvos kultūra turi daug bendrų bruožų, bet ir Marijampolė ir Kroatija turi daug gražių sąsajų, o Kroatijos ambasada dėka, marijampoliečiai dar labiau gali pažinti nepakartojamą Kroatijos grožį ir išskirtinumą, o bendradarbiavimas su Kroatijos ambasada tęsis naujais bendrais projektais.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE