Pagrindinis > Naujienos > Kur dingo Seimo narys?

Kur dingo Seimo narys?

„Mūsų savaitės“ redakciją užplūdo kalnai elektroninių ir net popierinių laiškų (o tai šiais laikais labai reta), nes, matyt, ir problema neeilinė. Juos rašo ne tik susirūpinę pavieniai piliečiai, bet ir darbo kolektyvai. Visų rašančiųjų susirūpinimas bendras ir nuoširdžiai gilus: „Kur dingo Gaižauskas?“

Ir iš tikrųjų, kur dingo ponas Seimo narys? Per amžių amžius, visos kadencijos metu, dievagojęsis, kad jo biuro durys neužsidaro dieną naktį ir jau net nežino, kur padėjo biuro raktą, nes jo tiesiog nereikia, nes žmonės plūsta ir plūsta, skundžiasi ir skundžiasi, o ponas Gaižauskas vis tiria ir tiria įsijautęs kaip senojoje savo tarnyboje, dabar staiga ėmė ir dingo kaip į vandenį.

Jau gerą mėnesį siūbuoja Marijampolės ligoninės skandalas. Artėja gegužės 20-oji, kai mero sudaryta komisija turės pateikti savo išvadas dėl Marijampolės ligoninės direktorės Audronės Kuodienės veiklos. Ligoninės kolektyvas suskaldytas ir įbaugintas, nes mėtomasi kaltinimais ir grasinimais, vyksta tyrimai. Marijampolės meras, prispaustas senųjų nomenklatūrinių bebrų, tūno kamputyje ir panašu, kad tūnos ausis suglaudęs toliau. Tyli ir ponas Seimo narys, o tai jam labai nebūdinga, nes ponas labai mėgsta aikštytis.

Kur dingo ponas Seimo narys? Aūūūūūūūū, Gaižauskai!!! Per visą ligoninės skandalo laikotarpį mūsų didysis kovotojas už teisybę nė karto „neišstojo“ nei raštu, nei žodžiu šia tema (neteko aptikti). Nejaugi, ponas seimūne, jūsų biuro durys uždarytos (na, taip, karantinas, betgi skelbėtės, kad su rinkėjais bendraujate nuotolinėmis komunikacijos priemonėmis), ir nė vienas šio skandalo dalyvis jums nepasiskundė, o jūs skundo pagrindu neparašėte visoms įmanomoms ir neįmanomoms instancijoms raštus, kaip tai darote kitais atvejais? Keista, tikrai labai keista, tiesiog neįtikėtina. Paprastai ne tik raštus rašote, o dar ir eskaluojate skandalus, reitingus keliatės, nes jau tokia jūsų mada.

Kur dingo ponas Seimo narys – klausimas už milijoną. Gal tai toks Marijampolės taryboje esančios valdančiosios koalicijos, kurios nariai yra ir seimūno bendrapartiečiai, susitarimas – neeskaluoti šios temos? Gal dar kažkokie interesai ar „pokiliminiai“ žaidimai? Gal jūsų asmeniniai ar jūsų, kaip NSGK pirmininko, skandalėliai privertė jus „prigulti ant dugno“ ir pratylėjus bei išlaukus tam tikrą laiką vėl išnirti didžiu teisybės ieškotoju?

Sutikite, pone Gaižauskai, esate selektyvus kovotojas. Kovojate tik ten, kur jums patogu ir naudinga, o savo deklaruojamą skaidrumą esate pakišęs giliai po kilimu.

2 komentarai(-ų) “Kur dingo Seimo narys?

  1. Gydymo įstaiga tai ne mokyklų direktoriai,kuriuos galima uit,niekint,”kaltint”,gasdint spec. tarnybomis.Karbauskio lizinginiai,kaip ir ministeris be jokios kompetencijos,galintys tik pasipuikuot,pasireklamuot,bet kai reikalas rimtas “deda į krūmus”.Rinkimai į Seimą -rudeny.

  2. Tikrai labai keista, toks kovotojas, o kai toks skandalingas atvejis, tai tyli, net savo nuomonės nepareiškia. Esu labai nusivylusi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE