Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame balsuoti ir palaikyti Marijampolę kovose už supermiesto titulą!

Kviečiame balsuoti ir palaikyti Marijampolę kovose už supermiesto titulą!

 

Marijampolė vėl pradeda kovas dėl supermiesto vardo projekte „Lietuvos supermiestas“. Marijampolės komandai televizijos mūšiuose vadovaus marijampolietė atlikėja Irūna Puzaraitė.

Sausio 18 d., sekmadienį, 19.30 val. per LNK televiziją pamatysime projekto „Lietuvos supermiestas“ pirmąją laidą ir galėsime balsuoti už Marijampolę ir mūsų miesto talentus!

Pirmojoje šių metų projekto „Lietuvos supermiestas“ kovoje, filmuotoje sausio 13-osios vakarą sostinės Teatro arenoje, Marijampolė varžėsi su stipriomis Klaipėdos, Vilniaus ir Plungės komandomis. Marijampolei šioje laidoje atstovavo antrojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtojas Paulius Bagdanavičius, dainininkė ir prodiuserė Laima Lapkauskaitė, grupės „Studentės“ ir „O lia lia“, folkloro ansamblio „Žibinyčia“ vadovas Žydrūnas Rutkauskas bei komandos kapitonė Irūna. Sporto rungtyje varžėsi Futbolo centro jaunieji sportininkai. Palaikyti savo miesto talentų į projekto filmavimą buvo išvykusi ir gausi palaikymo komandą: meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojas Sigitas Valančius, administracijos direktorius Metas Ražinskas, Savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės administracijos, jaunimo organizacijų ir meno kolektyvų atstovai.

Projekte „Lietuvos supermiestas“ miestų komandos susirungs dainos, talento, sporto rungtyse, bus specialios varžybos tarp kapitonų ir provokacijos miestiečiams rungtis.

„Lietuvos supermiesto“ rinkimams vadovaus aktorė Inga Jankauskaitė ir „radistai“ Jonas Nainys bei Rolandas Mackevičius. Kol „radistai“ atostogauja, laidos vairą laikinai perėmė sporto žinių vedėjas Tomas Langvinis. Vertinimo komisijoje dirbs Rolandas Vilkončius, Asta Baukutė ir Giedrius Drukteinis. Komisijos nariai dalys „širdis“, o žiūrovai balsuos skambindami telefonu.

Projektas „Lietuvos supermiestas“ į LNK televizijos eterį grįžta po ketverių metų pertraukos. Į kovą dėl supermiesto titulo stos 10 miestų komandų, paskirstytų į du pogrupius: Vilniaus, Klaipėdos, Plungės, Marijampolės ir Šiaulių, Telšių, Panevėžio, Alytaus bei komanda „Intermiestas, vienijanti Lietuvoje gyvenančius kitataučius.

Kad Marijampolės komanda kuo ilgiau išsilaikytų kovose dėl supermiesto vardo, galėtų pristatyti kuo daugiau talentų, kviečiame visus aktyviai balsuoti už Marijampolę.

Projektas „Lietuvos supermiestas“ tęsis iki gegužės mėnesio, ir tik sutelkę jėgas, vieningai balsuodami už savo Marijampolės komandą, turime realią galimybę įrodyti, kad Marijampolė verta supermiesto titulo!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Nuotraukose – akimirkos iš pirmojo Marijampolės komandos filmavimo projekte „Lietuvos supermiestas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE