Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame dalyvauti Marijampolės savivaldybės seniūnijų sporto žaidynėse

Kviečiame dalyvauti Marijampolės savivaldybės seniūnijų sporto žaidynėse

 

Birželio 16 dieną vyks Marijampolės savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės. 10.00. žaidynių atidarymas, 11.00 val. varžybų pradžia Rygiškių Jono gimnazijos sporto aikštyne (Kauno g. 7)

Žaidynėse gali dalyvauti tik Marijampolės savivaldybės seniūnijose gyvenantys ir deklaruojantys jose gyvenamąją vietą sportininkai. Žaidynių dalyvių amžius – 20 metų ir vyresni. Žaidynėse neleidžiama dalyvauti profesionalams – Lietuvos čempionatų dalyviams, nacionalinių rinktinių nariams ir šalies sporto šakų  lygų žaidėjams.

Sporto šakos:

Futbolas 5×5 (5 žaidėjai, 2 atsarginiai, vartininkas ir vadovas – treneris. Viso 9 dalyviai).

Krepšinis 3×3 (3 žaidėjai/os 1 atsarginis/ė ir vadovas – treneris. Viso 5 dalyviai. Vyrų grupės: 20-40 metų. 41 metų ir vyresni. Moterų grupė:20 metų ir vyresnės)

Tinklinis 3×3 (3 žaidėjai/os, 1 atsarginis ir vadovas – treneris. Viso 5 dalyviai. Vyrai 20 metų ir vyresni. Moterys 20 metų ir vyresnės).

Šaškės (3 žaidėjai (ne mažiau 1 moteris) ir vadovas – treneris, viso 4 dalyviai. Mišri grupė)

Šachmatai (3 žaidėjai (ne mažiau 1 moteris) ir vadovas – treneris. Viso 4 dalyviai. Mišri grupė)

Stalo tenisas (3 žaidėjai (ne mažiau 1 moteris) ir vadovas – treneris. Viso 4 dalyviai. Mišri grupė)

Smiginis (3 žaidėjai (ne mažiau 1 moteris) ir vadovas – treneris. Viso 4 dalyviai. Mišri grupė).

Virvės traukimas (6 dalyviai (ne daugiau 2 moterys) , 1 atsarginis ir komandos vadovas – treneris. Viso 8 dalyviai. Draudžiama dalyvauti su metaliniais batų apkaustais. Svorio kategorijos nėra. Mišri grupė)

Seniūnų trikovė (Smiginis, baudų mėtymas ir viena atrakcioninė rungtis. Dalyviai seniūnai, jų pavaduotojai arba mikrorajonų komandų vadovai. Neįskaitinė rungtis)

Kviečiame burtis į komandas ir  aktyviai registruotis savo seniūnijoje.Seniūnijų komandos preliminarias varžybų paraiškas turi pateikti Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui iki šių metų birželio 1 dienos e. p. vida.tamkeviciene@marijampole.lt

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE