Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame į pirmąjį Kalvarijos krašto sporto veteranų pagerbimo vakarą

Kviečiame į pirmąjį Kalvarijos krašto sporto veteranų pagerbimo vakarą

Gegužės 17 dieną, 17 valandą Kalvarijos miesto kultūros centre pirmą kartą rengiamas Kalvarijos krašto sporto veteranų pagerbimo vakaras, kurio metu bus pagerbti savo sportiniais pasiekimais daugiausiai garsinę šį kraštą sporto veteranai.

Pasak vieno iš vakaro organizatorių, žinomo Lietuvoje ir kilusio iš šio krašto boksininko Gintauto Statkevičiaus renginio metu bus pagerbti sportininkai – veteranai, treneriai, teisėjai ir sporto visuomenininkai daug nuveikę populiarinant sportinį judėjimą šiame krašte. Renginio organizavimo reikalais aktyviai rūpinasi Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Zavistauskas bei meras Nerijus Šidlauskas, taip pat Kalvarijos  savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai.

Į pirmąjį tokio pobūdžio renginį jau pakvietimus gavo apie 70 sporto pasaulio veteranų. Kadangi planuojamas renginys yra atviras, tad į jį kviečiami atvykti visi prijaučiantys sportiniam judėjimui. Ta proga kultūros centre bus surengta fotografijų paroda sporto tematika. O po oficialiosios dalies susitikimo dalyviai galės stebėti vietos meno kolektyvų pasirodymus, taip pat pabendrauti ir pasidalinti prisiminimais apie buvusias sporto batalijas.

 Nuotraukoje – sporto visuomenininkas, renginio vienas iš organizatorių, buvęs boksininkas Gintautas Statkevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE