Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame pasimėgauti pramogomis prie vandens telkinių!

Kviečiame pasimėgauti pramogomis prie vandens telkinių!

Informuojame, kad buvo atlikti vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai šiose Savivaldybės gyventojų pamėgtose maudymosi vietose: Yglos ežere, Žaltyčio ežere, Marijampolės II tvenkinyje, Šešupės upėje (Upės g. Buktos kaime ir K. Donelaičio g. gale) bei Poezijos parko fontanuose.

Nustatyta, kad minėtų vietų parametrų vertės atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus ir yra puikios kokybės, tad esant palankiam orui kviečiame pasimėgauti pramogomis prie vandens telkinių!

3 komentarai(-ų) “Kviečiame pasimėgauti pramogomis prie vandens telkinių!

  1. Taaaip laukiu vasaros, nusipirkau naują vientisą maudymuką, kad galėčiau kuo daugiau maudytis, planuoju išbandyti plaukimo lentas, žodžiu vasarėlė nusimato aktyvi.

  2. Nekantrauju pagaliau mėgautis vandeniu, plaukti, plaukti valtimis.. Pats geriausias būdas pasikrauti energijos, ir tuo pačiu atsipalaiduoti

  3. Nusipirkome į sodybą sau kubilą. Jau senokai jo norėjo ir nuspręndėme, kad tai bus puiki pramoga atvykus čia pailsėti. Reikėjo dar nusipirkti ir vandens siurblį kuris padėtų mums užpildyti jį vandeniu iš netoliese esančio tvankinio, bet viską pasidarėme ir dabar galime mėgautis kubilo teikiamais malonumais. O siurbliukas kainavo gerokai mažiau nei tikėjomės ir dar vandenį išvalo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE