Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame pasitikrinti, ar nebuvote įtraukti į visuomeninių rinkimų komitetų narių sąrašus

Kviečiame pasitikrinti, ar nebuvote įtraukti į visuomeninių rinkimų komitetų narių sąrašus

Į Vyriausiąją rinkimų komisiją pastaruoju metu kreipiasi daug gyventojų, teigiančių, kad jie per klaidą arba apgaulės būdu buvo įtraukti į jų gyvenamojoje savivaldybėje sukurtų visuomeninių rinkimų komitetų narių sąrašus, nors tai neatitiko tikrosios jų valios ir šių komitetų veikloje jie neplanavo dalyvauti.

Visų visuomeninių rinkimų komitetų narių sąrašai yra viešai skelbiami Vyriausiosios rinkimų komisijos interneto svetainėje, todėl visi gyventojai turi galimybę pasitikrinti ar nebuvo įrašyti į kurio nors visuomeninio rinkimų komiteto narius.

Primename, kad bet kuris visuomeninio rinkimų komiteto narys, nepageidaujantis dalyvauti šio komiteto veikloje, gali raštu kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją, prašydamas jį išbraukti iš visuomeninio rinkimų komiteto narių sąrašo.

Rinkimų komiteto nariai iš visuomeninio rinkimų komiteto gali išstoti pateikę Vyriausiajai rinkimų komisijai rašytinį prašymą. Prašymą paštu pateikusio asmens parašas turi būti patvirtintas notarine tvarka. Asmeniškai pateikiant prašymą, parašo tvirtinti notarine tvarka nereikia.

Su visuomeninių rinkimų komitetų narių sąrašais galite susipažinti čia.

VRK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE