Pagrindinis > Dėmesio! > „Lietuvos supermiestas“ vėl kviečia balsuoti už Marijampolę!

„Lietuvos supermiestas“ vėl kviečia balsuoti už Marijampolę!

 

Vasario 15 d., sekmadienį, 19.30 val. per LNK televiziją „Lietuvos supermiesto“ kovose vėl matysime Marijampolės komandą, kuri lauks Jūsų palaikymo.

Trečiojoje projekto kovoje dėl supermiesto titulo, filmuotoje vasario 10-osios vakarą sostinės Ūkio banko Teatro arenoje, Marijampolė varžėsi su vienomis iš stipriausių Klaipėdos ir Plungės komandomis ir projekto naujoke Šiaulių komanda.

Šioje laidoje reprezentuoti Marijampolę vėl stojo muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojas, grupės „El Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius ir grupės „Electronic I“ dainininkas Paulius Sinkevičius kartu su „O lia lia“ grupės merginomis ir mažąja Marija. Turėsime progos išvysti, ar jų atliekamas kūrinys „Aleliuja“ sugraudino  atšiaurias komisijos narių širdis…

Talentų rungtyje Marijampolei atstovavo ir žiūrovams populiarių užsienio dainų kompoziciją atliko trys muzikantai iš Sūduvos krašto: saksofonistas Domas Ziegoraitis, gitaristas Gintaras Šulinskas ir būgnininkas Ąžuolas Paulauskas.

Sporto rungtyje kovojo Marijampolės merginų regbio komandos sportininkės Gintarė Puzaraitė ir Raminta Kasperavičiūtė, treniruojamos Arvydo Kasperavičiaus. Jos buvo vienintelės merginos regbininkės iš visų keturių miestų šioje sportinėje kovoje.

Palaikyti Marijampolę kovoje dėl supermiesto vardo kapitonei Irūnai Puzaraitei vėl padėjo stipri palaikymo komanda: „Vilgos“ kolektyvo šokėjos, meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojas Gintautas Stankevičius, administracijos direktorius Metas Ražinskas, tarybos nariai, savivaldybės administracijos, rėmėjų ir kitų meno kolektyvų, jaunimo organizacijų atstovai.

Laidoje turėsime galimybę išvysti naują organizatorių parengtą provokaciją ir įvertinti tikrąjį marijampoliečių kantrumo lygį.

Šiame „Lietuvos supermiesto“ laidos filmavime surinktų „širdžių“ skaičius užtikrina Marijampolei trečiąją vietą. Ketvirti liko naujokai Šiauliai. Tačiau įveikti antroje vietoje pagal iš komisijos gautų „širdžių“ skaičių dabar esančią atkaklią Plungės komandą galime tik aktyviai balsuodami tiesioginiame eteryje šį sekmadienį 19.30 val. per LNK televiziją.

Nepraleiskime progos pamatyti dar vieną atkaklią kovą dėl supermiesto titulo ir balsuoti už Marijampolę!

Danguolė MICUTIENĖ

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE